AVEA 3G mobil internet fiyatıı flaş

Bu konuyu okuyanlar

kidi_38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sağlam bi kaynaktan bilgi geldi arkadaşlar avea 4gb mobil internet paketini 150 kontöre verecekmiş yani 27 tl inşallah kontöre zam gelmezz hayırlıı olsunnnnnnn:clap::clap::clap::clap:

QaFeİN

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Evet Bencede Kaldırın Kotaları...Kotaların Kaldırılması İçin Taksime Yürüyelim :D:D:D:D

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
kota aşımından daha çok para kazanacakları için sanmıyorum ki kaldırırlar :D

Ugur.pc

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Avea faturalı hat zaten aylık 25 geliyor :) üstüne 35 daha eklersek 60 yapıyor mahaşallah avea bulmuş yine yolunu bugün zaten avea kullanan varsa bilir 2 saat boyunca şebekeler hiç gelmedi telefonlar sustu :sleep:

kidi_38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kota aşımından daha çok para kazanacakları için sanmıyorum ki kaldırırlar :D

katılıyorum kota kalkmazmış arkadaşlar voip onların korkulu rüyası ayrıca sınırsız oldumu aşırı yoğunlu olur ve bunu kaldıramazlarmış yine iyi 150 kontöre:clap:

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
AVEA bildiğim kadarıyla Telekomla ortak çalışıyor. bu yüzden TTNEt fiyat tarifesi uygulayacaktır. zaten verilen rakam ttnet'in fiyat tarifesiyle aynı...

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Yurt dışında 3G kullnanlar bile pek memnun değiller.Acaba bizde internette 3G nasıl olur merak ediyorum.o yüzden fazla birşey beklemek doğru olmaz.

EnziM

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Millet 3g yi neden alır genelde HD film indirmek için. Bir HD film kaç GB biliyormuyuz 5 GB bunların sunduğu kota kaç 4 Gb demekki neymiş.

TTnet süründür beni bırakamam seni :tt2:

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Yurt dışında 3G kullnanlar bile pek memnun değiller.Acaba bizde internette 3G nasıl olur merak ediyorum.o yüzden fazla birşey beklemek doğru olmaz.

sistemin tam oturmadığı yerlerdir onlar..iskandinav ülkeleri komple gsm i kaldırıp 3g ye geçiyorlar.. japoyada gsm yok 4 g ye geçiyorlar :)
bizde 2 sene tam randıman zor ama daha sonra iyi şeyler olucak :)

kidi_38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

avrupalının ülkesinde aldığı adsl nasıl onun için 3g yi tam olarak beğenmiyorlar ama bizim ülkedeki adsl yerlerde sürünüyor 3g bi umut olabilir

dctor

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar taksim meydanında büyük bir miting yabılsın kotalara son diye belki bir faydası olur

Bu arada mitingte mutlaka laiklik slokanıda atılsın ki daha da etkili olur benden demesi

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Arkadaşlar taksim meydanında büyük bir miting yabılsın kotalara son diye belki bir faydası olur

Bu arada mitingte mutlaka laiklik slokanıda atılsın ki daha da etkili olur benden demesi

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
İyi oldu ya 1gb bile verse yeter diyorum aynı fiyata her seferinde wireless ınternet ıcın tatılde 10-20 km yol gitmekten bıkmıstım :D Dağ başında çekecekse eğer sorun yok :D

Tsunmys

Profesör
Reaksiyon puanı
2
AVEA bildiğim kadarıyla Telekomla ortak çalışıyor. bu yüzden TTNEt fiyat tarifesi uygulayacaktır. zaten verilen rakam ttnet'in fiyat tarifesiyle aynı...

Millet 3g yi neden alır genelde HD film indirmek için. Bir HD film kaç GB biliyormuyuz 5 GB bunların sunduğu kota kaç 4 Gb demekki neymiş.

TTnet süründür beni bırakamam seni :tt2:

Arkadaşlar ne kotalar kalkar nede 3G ile rekabet gelir. Bu adamlar eminim aralarında anlaşmışlardır ki geçenler de bir şirketin müdürü; "3G konusunda devamlı bir araya gelip ortaya çıkan problemleri nasıl aşabiliriz konusunda fikir alışverişi yapıyoruz" tarzında bir açıklama yapmıştı. Ayvayı yiyen hep biz oluyoruz :yes: