Autocad Kullanımı için Monitör

Bu konuyu okuyanlar

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar

Autocad kullanmak için geniş ekranlı bir monitör almak istiyorum. Yalnız bu konuda hemen hemen hiç bilgi sahibi değilim yardımcı olursanız sevinirim.

Bütçe belirtmiyorum çünkü piyasasından hiç haberdar değilim, sadece şartım göze hitap eden bi tasarımı olması ve beyaz öncelikli.

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Autocad i bilmem abide grafikciler yüksek çözünürlüklü monitorlarda çalışıyorlar.27 inch var 21 inch casper var
Benimki doc ince 21 ınch işimi görüyor eger grafkci misali yüksek çözünürlük lazımsa fijutsu casper doc bakmanı tavsiye ederim.

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Autocad i bilmem abide grafikciler yüksek çözünürlüklü monitorlarda çalışıyorlar.27 inch var 21 inch casper var
Benimki doc ince 21 ınch işimi görüyor eger grafkci misali yüksek çözünürlük lazımsa fijutsu casper doc bakmanı tavsiye ederim.

Bildiğim kadarıyla AutoCad için yüksek çözünürlüğe gerek yok önemli olan erkan genişliği. Sadece geniş olarak ne önerirsin marka model kardeşim

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bildiğim kadarıyla AutoCad için yüksek çözünürlüğe gerek yok önemli olan erkan genişliği. Sadece geniş olarak ne önerirsin marka model kardeşim
Abi ben fijutsu samsung öneririm bir bilği işlemci abi var oda fijutsu samsung diyor ekran olarak çözünürlüğüde baya iyi 27, 21,27 inch olarak önerim fijutsu ve samsung dur abi

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Abi ben fijutsu samsung öneririm bir bilği işlemci abi var oda fijutsu samsung diyor ekran olarak çözünürlüğüde baya iyi 27, 21,27 inch olarak önerim fijutsu ve samsung dur abi

Tamam kardeşim inceliyorum dediğin markaları

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Tamam kardeşim inceliyorum dediğin markaları
Tamam abi şuan çalıştığım yerdede grafikci olarak çalışan insanlar var modelleri dediğim gibi söyledim
yardımım olursa ne güzel , işe yarar güzel ucuza kapattınmı iyidir abi

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
LG 29EA93 bu monitör hakkında bilgisi olan varmı ben bayağı beğendim bunu

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
[MENTION=335161]efehakan[/MENTION]; Lg' nin modelini duymadım.. Bu modele bakmanı öneririm..

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
nesini beğenmedin? birde bu model var. ayrıca illa 29" mi olmalı?

Şu iki günlük araştırmalarıma göre philips in tepkime süresi 14ms lg nin 5 ms

- - - Mesaj Güncellendi - - -

inceliyorum hocam teşekkür ederim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ben birazda tasarıma önem veriyorum buna baksanıza arkadaş monitör değil tablo mubarek :D