ATI Mobility Radeon HD 4570 Güncelleme Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

uA-CetiN

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Merhaba arkadaşlar ATI Mobility Radeon HD 4570 model Ekran kartım var Yalnız bir problemle karşılaştım ve çözümünü bulamadım yardımlarınızı bekliyorum.

Sorun: Xp, Vista Win7 7100 ve 7264 te sorun yok. Sadece Win7 7600 sürümünde var sanırım. Aynen şu şekilde Ekran kartı donanımı kendi otomatik kuruyor yalnız ismi ATI Mobility Radeon HD 4500 olarak ve Catalyst Control Paneli çalışmıyor. Güncelliyorum yine sorun aynı Driverda bir problem yok sadece Catalyst Control Paneli çalışmıyor. Çalıştırmak için eski versiyon Driver kuruyorum ekran kartı ismi ATI Mobility Radeon HD 4570 oluyor Catalyst Control Paneli'de çalışıyor. sonra ATI Mobility Radeon HD 4570 Guncelleme paketini indiriyorum. güncelliyorum. ATI Mobility Radeon HD 4500 oluyor ve dediğim gibi Catalyst Control Paneli çalışmıyor. Anlayacağınız Driver güncel olup Catalyst Control Paneli nasıl çalıştıracağım. Teşekkür ederim.

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ben win7 uyum sorunlarını bilemiyorum ama bence buradaki sorun eksik veya farklı yüklemede.
Yani catalyst panelin açıldığı yükleme driverinı değiştir.Yani orjinal ve son driver mutlaka kontrol panelini destekliyor olması lazım. Desktop genel olarak 4500 series diye geçer o normal..
GÜncelle ve o haliyle kullan.. Panelde vardır mutlaka veya değişmiştir.
Ayrıntılı araştırıp yarın bir yorum yapabilirim..

rise gelince o da bakar.. O fazla meşgul bu win7 ile :wink:

kolay gelsin

uA-CetiN

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Teşekkür ederim bilgilerin için. Baya sonuçlar üstüne bu sefer kuruyorum yalniz ekran artı driver falan değişmiyor kuruyor. ATI Mobility Radeon HD 4570 olarak ama Catalyst Control Paneli Eski sürümde hâla teşekkürler..