Ata'ya Böyle mi Sahip Çıkılacak?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
her plajda çıplak olan gay mi oluyor ne alakaysa

cenk79

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Resme değil,niyete bak...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

her plajda çıplak olan gay mi oluyor ne alakaysa

Resme değil, niyete bak...

Atatürk e yapılan bu yoğun hakaretlerin altında aslında günümüzde yaşadığımız Türk Milletine karşı organize bir Türk-antipatisi oluşturulma çalışmalarının bir parçasından başka bir şey değil...

cenk79

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sizler istediğiniz kadar Yüce Önderimiz Atatürk e istediğiniz kadar saldırın çamur atın Biz Türk Gençliği olarak Atamızı tanımıyor muyuz sanki Atamızı aklınız sıra alaşağı şekilde bizlere şöyle böyle diye ortaya çıkıyorsunuz çıkacaksınız biliyoruz, yaptıklarınız ve yapacaklarınızın hepsi zerre kadar beyhude, istediğiniz şeylere asla ulaşamayacaksınız.

Ne Mutlu Türküm Diyene.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Burdakilerin hepsi benim yazdığımı alıntılayıp beni Atatürk'çü olmama ile mi suçlayacak? Yazdığım yazının altına şahsi fikrim değildir hukuksal olarak yapacak bir şey olmadığını söyledim. Eğer hukuksal olarak bir suç varsa biri çıksın söylesin ben yanıldığımı söleyeyim.

Peygamberimizin olayını yukarıda verdim. Kesinlikle olayım Din-Atatürk vs.. karşılaştırması değil. Ancak ikisi farklı hukuklar mı ?

BEFEGA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
sen ver o zaman elini ayağını tutan mı var ?

Takipsizlik kararını veren savcı Hanım'a sorsak siz O****pumusunuz diye demekki suc olmayacak..Siz bunları yaptikca Atatürk sevgisi azalmaz,tersine artar..İnadina Atatürk.... bu yorumu internetten kopyalayıpğ yapıştırdım. söyle bakalım bu da hukuka uygun mu sen çok biliyorsun ya bu tarz şeyleri aydınlat bizi?

Ya okumayı bilmiyorsun ya da bünye zayıf galiba ? Adam ne yazmış mesajda;

"eğer eş cinsel dese de hakaret olmazdı çünkü Atatürk şu an yaşamıyor ancak yaşarsa bunun aksini kanıtlayabilir ve hakaret sayılır. Misal mecliste söylenen "Adam değil" ithamı hakaret olur çünkü kesin bir şey söylemiştir ve söylediği insan hayattadır. Ama dediğim gibi burada öyle bir şey yok aksini kanıtlayamayacağın şeyler için birine ceza veremezsin."

Tekrardan 3-5 kere oku !

BlackXr

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Bu konu uzar gider :p konu kapatılsın. uzatmaya gerek yok birii ceza alir yoksa

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
O zaman ne yapıyoruz çıkıyoruz dışarıya ilk gördüğümüzü çeviriyoruz yüzüne bir güzel ana avrat ne bulduysak sövüyoruz ve sonuna mi koyuyoruz yada mu farketmez.Sonra yolumuza bakıyoruz ne hakaret var ne birşey sonuçta kesin birşey söylemedik ve nasıl olsa 2miz vardık böylece kanıtlanamaz.

cenk79

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Siz ne derseniz diyin bu söz hukukta hakaret sayılmaz çünkü; Eşcinsel miydi? demiş yani soru sormuş eğer eş cinsel dese de hakaret olmazdı çünkü Atatürk şu an yaşamıyor ancak yaşarsa bunun aksini kanıtlayabilir ve hakaret sayılır. Misal mecliste söylenen "Adam değil" ithamı hakaret olur çünkü kesin bir şey söylemiştir ve söylediği insan hayattadır. Ama dediğim gibi burada öyle bir şey yok aksini kanıtlayamayacağın şeyler için birine ceza veremezsin. Yani hukuksal olarak yapılacak hiç bir şey yok.
Not: Lütfen yazdığım yanlış anlaşılmasın ben sadece hukuksal olarak olaya baktım şahsi fikrim bu değildir.

Peygamberimiz (S.A.V) efendimiz şu an Allah'ın yanında. Fazıl Sayın, peygamberimize ve inanılan dini değerlere bir tweet ile yaptığı hakaret hukuksal olarak bir karşılık bulmuş ve 10 ay hapis cezasına çarptırılmıştır. Hukuk bu şekilde işliyorsa bizim inandığımız ve konuştuğumuz bağımsız yargı bence bu olamaz...

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Peygamberimiz (S.A.V) efendimiz şu an Allah'ın yanında. Fazıl Sayın, peygamberimize ve inanılan dini değerlere bir tweet ile yaptığı hakaret hukuksal olarak bir karşılık bulmuş ve 10 ay hapis cezasına çarptırılmıştır. Hukuk bu şekilde işliyorsa bizim inandığımız ve konuştuğumuz bağımsız yargı bence bu olamaz...

Valla kardeşim ben bildiğimi söledim aksini söleyen olursa bişe diyemem hukukçu değilim doğrudur o zaman taraflı birileri var bu işin içinde

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ya okumayı bilmiyorsun ya da bünye zayıf galiba ? Adam ne yazmış mesajda;

"eğer eş cinsel dese de hakaret olmazdı çünkü Atatürk şu an yaşamıyor ancak yaşarsa bunun aksini kanıtlayabilir ve hakaret sayılır. Misal mecliste söylenen "Adam değil" ithamı hakaret olur çünkü kesin bir şey söylemiştir ve söylediği insan hayattadır. Ama dediğim gibi burada öyle bir şey yok aksini kanıtlayamayacağın şeyler için birine ceza veremezsin."

Tekrardan 3-5 kere oku !

(yazdıgın yorumu tam okumadım önce bunu belirteyim).
o alıntıyı da başka mesaja yazdım dikkatli bakarsan 3-5 defa okursan algılarsın belki.

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
arkadaşlar ya siz bir yerlerde çalışmıyor musunuz? yok yani çalışıyorsanız, bu kadar mesaj yazarak ne kadar iş yapıyorsunuz anlayamıyorum ben...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...