Asus zenfone,

Bu konuyu okuyanlar

kaba17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocalarım, şu anda akıllı telefonlarla ilgili pek bir bilgim yok. 600- 900 tl arasında tlefon önermenizi rica ediyorum. Öncelikle Asus zenfone 5, ile 6 arasında kaldım. Aralarında ne gibi farklar var acaba, hangisini almamı tavsiye edersiniz. Andorid sürümü ile ilgilide cevap verirseniz sevinirim.

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Hocalarım, şu anda akıllı telefonlarla ilgili pek bir bilgim yok. 600- 900 tl arasında tlefon önermenizi rica ediyorum. Öncelikle Asus zenfone 5, ile 6 arasında kaldım. Aralarında ne gibi farklar var acaba, hangisini almamı tavsiye edersiniz. Andorid sürümü ile ilgilide cevap verirseniz sevinirim.

yazılımsal olarak bir fark yok ekran olarak boyut farkı var işte bi zenfone 6 nın kamera çözünürlüğü daha iyi birde pil zenfone 6 nin pili daha iyi kamera ve pil haricinde herşeyi aynı bu ikisini önemsiyorsan zenfone 6 al derim.

kaba17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Saolun hocam cevabınız için.

yasinayaz23

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Zenfone 5 kullaniyorum boyut sorun degilse kesinlikle 6 almalisin.
Not:ekran zenfone 5 in daha canlı

arruabarrena

Asistan
Reaksiyon puanı
13
selam ben asus zenfone 5'in (A500CG) zenfone 5 lite modelini kullanıyorum (A502CG) eğer zenfone 5 alacaksanız buna dikkat ediniz
aralarındaki fark ram ve cift hat...
asus zen5 2 gb ramlidir
asus zen5 lite 1 gb ramlidir
ama 1 gb ramliya bile modern combat 5,dead trıgger 2,brothers ın arms 3,asphalt 8 i kurdum kasma ayda yılda bir o da uygulama acarken 1 saniye gec aciliyor.
1 gb ramli asus zenfone 5 liteda boyle zen5 de daha iyidir
batarya sizin için onemsizsse direk zen5 alın
batarya isterim diyosanızda zen 6 (3300 maH)
buyuk ekran seviyosanız zen6 alın derim sevmeyen için zor cunku note 3 den bile buyuk ekranı var
zenfone 6 (6.0 inç)-note 3 (5.7 inç)
iyi akşamlar... :D

kaba17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cevaplarınız için teşekkürler hepinize tektek. 6 gerçekten çok büyük. 5 inç falan olsa onu almayı düşünürdüm. Birde Zenfone2yi mi beklemeliyim acaba yada 5i al kullan sonra zenfone2 trye gelince sat, onu mu al dersiniz.

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Cevaplarınız için teşekkürler hepinize tektek. 6 gerçekten çok büyük. 5 inç falan olsa onu almayı düşünürdüm. Birde Zenfone2yi mi beklemeliyim acaba yada 5i al kullan sonra zenfone2 trye gelince sat, onu mu al dersiniz.
Zenfone 2 bir TR ye gelse zaten herşey çok güzel olacak.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
zenfone 6 almak istiyorum ancak hiçbir yerde yok ne yapabilirim arkadaşlar????