Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

szanoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zenfone fıyatına gore cook basarılı bır telefon ıyı bır performansı oldugunu dusunuyorum bıraz kalın olması sızın ıcın sorun degılse gonul rahatlıgı ıle alınabılır

Ozan Koşar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben 1 sene Zenfone 5 kullandım. Sonra bir pil arızası verdi ve teknik servis maceram başladı. Aslında teknik servis gıkını çıkarmadan telefonun ekran ve kasası hariç her parçasını değiştirdi ama her seferinde düzgün test etmeden gönderdikleri için benim elime sağlam telefonun geçmesi 1 ayımı aldı. Sonra da ben inat ettim yanlarına kar kalmasın diye telefonu çoklu tamirden iadeye gönderdim. 2 hafta da RMA raporunun gelmesi sürdü. Asus müşteri hizmetleri de bildiğiniz BOT; yani çok statik cevaplar veriyorlar bildikleri bir şey yok.

Bunun dışında 1 sene boyunca telefonumdan gayet memnundum. Her işimi görüyordu. Şarjı da hiçbir zaman yarı yolda bırakmadı en azından 1 gün götürdü. Yalnız şarjda şöyle bir olay oluyordu; %50'ye kadar çok hızlı inip sonra da bitmek bilmiyordu :D

Açıkçası teknik servis ve müşteri hizmetlerine kızmasam gözüm kapalı yine gider Asus alırdım. Keşke tasarımı biraz değiştirip hafifletseler, bunun dışında teknik özellikleri fiyatına göre ÇOOOOK güzel, her modelin kendine göre artısı var. Mesela sırf çocuğumun resimlerini rahat çekmek için (kendisi pek poz vermeyi sevmez, hareketlidir) Zenfone 2 Laser düşünüyorum, işlemci hızı ortalamadan düşük olsa da amacına hizmet eden bir telefon.

Ap0calypse33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,1 yıldır sorunsuz olarak asus zenfone 5 kullanıyorum ve son 2 aydır facebook çöküyor, nedenini ve çaresini bilen varmı acep?

Umutm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4 ay önce asus zenfone 2 aldım telefon kasıyor ve youtube'de video izlerken yeşil pikseller çıkıyor ne yapmam lazim ???

Mat35

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Merhaba arkadaşlar.
Bir yakınımda Zenfone 2 32GB var ekran kapalı iken (uyurken) wifide internet üzerinden hiçbir mesaj alamıyorum (gelmiyor) diyor.
Telefonu eline alıp açınca (uyandırınca) saatler önce gönderilmiş mesajlar arka arkaya geliyor diyor bunun çaresi varmı acaba.
Bir ayarı varmıdır yoksa servise mi vermesi gerekiyor.

Sağolun.

Mat35

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Merhaba arkadaşlar.
Bir yakınımda Zenfone 2 32GB var ekran kapalı iken (uyurken) wifide internet üzerinden hiçbir mesaj alamıyorum (gelmiyor) diyor.
Telefonu eline alıp açınca (uyandırınca) saatler önce gönderilmiş mesajlar arka arkaya geliyor diyor bunun çaresi varmı acaba.
Bir ayarı varmıdır yoksa servise mi vermesi gerekiyor.

Sağolun.

FERDİ ŞAHİNLER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, Asus Zenfone Max kullanıyorum. Karşıdan gelen aramalarda telefonum çalıyor ancak arama ekranda görünmüyor. Manuel olarak Telefon bölümüne girdikten sonra arama ekranı yani kimin aradığı ve numarası ekrana çıkıyor. Daha önce böyle bir problem yoktu. Acaba yanlışlıkla bir ayarını değiştirmiş olabilir miyim? Başına gelmiş olan ya da bilgisi olan bir arkadaş varsa yardımcı olmasını rica ediyorum.

Mahmutpaşa

Asistan
Reaksiyon puanı
101
sarj olmak bilmiyordu acaba telefon bozuk olduğu için mi zenfone 5 di sanırım ilk çıkan bildiğin 7-8 saat yahut daha fazla sürüyordu sarj olması

mAkif01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asus un destek sayfasından dosyayı indirdim.
İndirdiğim dosyanın adını

UL-Z00A-WW-4.21.40.134-user.zip

Şekilde yap normalde alt tire koymuşlar bunu kopyalayıp adını değiştir yap sonra teli aç kapa güncelleme dosyasını görecek

Emre112233

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Burdan demi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-08-31-23-46-59.jpg
    Screenshot_2016-08-31-23-46-59.jpg
    463.4 KB · Görüntüleme: 523

mAkif01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen burdan indirdim. Yanlız bende şöyle oldu ilk indirdim yarım inmiş yüklemedi sonra yeniden indirdim tam indiğinden emin ol

mAkif01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İs kısmı aynı kardeşim değişen bişi yok

Emre112233

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Nie ole yuksek oluo o ya duzelir mi ki acaba ya da duzeltebilir miyiz

Emre112233

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
6.0 dan sonra ekran kilidini actiktn sonra kucuk bi kasma oluo hard resette attim duzelmedi sizde de oluo mu

selopak123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar zenfone 5 kullanıcısıyım telefona marshmallow 6.0 yüklemek istiyorum böyle birşey mümkün mü? İnternette dpğru dürüst bir bilgiye ulaşamadım

Son mesajlar