Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Aksine kullanıla biliyordu küçük bir apk işlemiyle hall oluyordu ama şimdi thema güncellemesi ile olmuyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Radyo hiçbir zaman kullanılamıyor du!
Aksine kullanıla biliyordu küçük bir apk işlemiyle hall oluyordu ama şimdi thema güncellemesi ile olmuyor

yucesezar

Yasaklı
Yasaklı

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Çok araştırdım ama bulamamıştım üzüldüm şimdi!

S

Seroin

SDN Okuru
Selam herkese şimdi gdip bir elinize 2klik xperia s4 s5 vs vs alin diğer elinizede zenfone 5 6 alin ve performans farkini görün asus işini biliyor zenfone 2 den söz bile etmiyorum çoğumuzun pcsinden fazla rami var ve işlemcisi bir pc işlemcisi gibi işini bilen adam asus alir sorusi olan varsa zen 5 kullaniyorum asphalt 8 rr3 nba15 fifa16 nfs mw mc4 mc5 gta sa gangtsr vegas dead space nova 3 vs vs oyunlarda 0 kasma iyi forumlar

S

SDN Okuru454

SDN Okuru
Merhabalar Zen 6 kullanıyorum uzun süredir google play hizmetleri yanıt vermiyor hatası alıyorum hata arka planda olduğu sürede de gelen aramayı dahi cevaplayamıyorum önerisi olan var mı?

Selam herkese şimdi gdip bir elinize 2klik xperia s4 s5 vs vs alin diğer elinizede zenfone 5 6 alin ve performans farkini görün asus işini biliyor zenfone 2 den söz bile etmiyorum çoğumuzun pcsinden fazla rami var ve işlemcisi bir pc işlemcisi gibi işini bilen adam asus alir sorusi olan varsa zen 5 kullaniyorum asphalt 8 rr3 nba15 fifa16 nfs mw mc4 mc5 gta sa gangtsr vegas dead space nova 3 vs vs oyunlarda 0 kasma iyi forumlar
Zenfone larda performans guzel ama gel gor ki pil kotu degil berbattt.

Kardesimin zenfone 5'i var G2 mi garantiye verince onu kullandım en buyuk sorun bataryam oldu.

G2 deki batarya omruyle hic alakası yok yani herhangi bir telefondan gecsemde bataryayı iciyor.

Ama performansta gercekten guzel .

Bu arada kamerada guzel degil fiyatina gore olsada.

A

Asus kullanici

SDN Okuru
Beyler bayanlar ben tavsiye etmiyorum .Telefon buyuk ve ucuz olmasi sizi yaniltabilir ama sakin benim gibi hata yapmayin ...

TELEFONU 800 TL YE ALDİM 2 AY SONRA 850 TL OLDU ZAM GELDİ TELEFON 1000 TLNİN ALTİNDAKİ ÇOGU TELEFONDAN DAHA İYİ AMA BEN BEGENMEDİM SİZLERDE BEGENDİYSENİZ GECİCEK O DUYGU KUFUR EDİCEKSİNİZ :) , HERNEYSE ALDİM TELEFONU 5-6 AY KULLANDİM HAT ARADA OKUMAMAZLİK YAPMAYA BASLADİ GONDERDİM GARANTİYE UCRETSİZ YAPİLDİ GELDİ . KULLANMAYA DEVAM ETTİM 1 -2 AY SONRA DA ANDROİD İN SON SURUNU YUKLEDİM BİR BASKA SORUN CİKTİ HİC BİR YERE MESAJ ATMİYOR ( ANDROİD SURUM DEN DOLAYİ ) BU SORUN HALRN DEVAM EDİYOR SİMDİ İSE BAZİ GUCLU OYUNLARDA KASMA VE.DONMA YAPİYOR . CLASH OF CLANS OYUNUNDA ACAİP İSİNİYOR TELEFON DAN SİKİLACAKSİNİZ SİMDİ İSE KENDİ KENDİNE EKRANA UYARİ GELİYOR HİC ACMADİGİM SEYLERDEN MESELA ( MİNECRAFT DURDURULDU ) DLYE COK SACMA BENCE BU TELEFONA PARA VERMEYİİN PİSMAN OLURSUNUZ

yunnu

Üyecik
benim kullandıgım zenfone 2 uzaydan mı geldi acaba :) bende ve eşimde zenfone2 64gb var . 2 - 3 gun önce güncelleme geldi asusun kendi güvenlik yaması. Telefonda oynadıgım en agır oyun asphalt8 suana kadar ve tek bir ısınma ve kasma yok , takılma yok .. coc da falan zaten agır oyun değil ne ısınma ne kasma söz konusu . 4 aydır kullanıyorum maşallahı var. Tek sıkıntısı kasası , daha kaliteli malzemeden yapılabilirdi, arka kapak plastik cebe sokup cıkarttıkca kenarlar sıkıntı yaratıyor biraz. kılıf alıp uzun yıllar kullanabilirsiniz :thumbup: Şarj olayında da çok sık oyun oynamıyorum coc oynayıp, sosyal medyada dolasıyorum ve tam 1 günü cok rahat cıkartıyor. İşlerim yogun olur dacok fazla kurcalamazsam tel.i sadece whatsapp kullanımında 1,5 gün buluyor.

S

SDN Okuruuuu

SDN Okuru
Zenfone 2 32 gb olan modeli kullanıyorum . Şarj tüketimi çok hızlı . Şebeke gün içinde birkaç kez gidiyo 30 sn falan bekliyor . şarj hakkında tüm asus modelleri kullanıcılarından bol şikayet var . Performansında sıkıntı yok . Isınma falan da pek yok . Alacaklar bunları göz önünde bulundursun

dwil

Üyecik
Zenfone 2 32 gb olan modeli kullanıyorum . Şarj tüketimi çok hızlı . Şebeke gün içinde birkaç kez gidiyo 30 sn falan bekliyor . şarj hakkında tüm asus modelleri kullanıcılarından bol şikayet var . Performansında sıkıntı yok . Isınma falan da pek yok . Alacaklar bunları göz önünde bulundursun
hattınız vodafone ise herkeste olan bir problem. ben de ve tanıdıklarımda da aynı sorun mevcut. diğer şebeke kullananlardan böyle bir şikayet rastlamadım hiç.

zenfone fıyatına gore cook basarılı bır telefon ıyı bır performansı oldugunu dusunuyorum bıraz kalın olması sızın ıcın sorun degılse gonul rahatlıgı ıle alınabılır

Ben 1 sene Zenfone 5 kullandım. Sonra bir pil arızası verdi ve teknik servis maceram başladı. Aslında teknik servis gıkını çıkarmadan telefonun ekran ve kasası hariç her parçasını değiştirdi ama her seferinde düzgün test etmeden gönderdikleri için benim elime sağlam telefonun geçmesi 1 ayımı aldı. Sonra da ben inat ettim yanlarına kar kalmasın diye telefonu çoklu tamirden iadeye gönderdim. 2 hafta da RMA raporunun gelmesi sürdü. Asus müşteri hizmetleri de bildiğiniz BOT; yani çok statik cevaplar veriyorlar bildikleri bir şey yok.

Bunun dışında 1 sene boyunca telefonumdan gayet memnundum. Her işimi görüyordu. Şarjı da hiçbir zaman yarı yolda bırakmadı en azından 1 gün götürdü. Yalnız şarjda şöyle bir olay oluyordu; %50'ye kadar çok hızlı inip sonra da bitmek bilmiyordu :D

Açıkçası teknik servis ve müşteri hizmetlerine kızmasam gözüm kapalı yine gider Asus alırdım. Keşke tasarımı biraz değiştirip hafifletseler, bunun dışında teknik özellikleri fiyatına göre ÇOOOOK güzel, her modelin kendine göre artısı var. Mesela sırf çocuğumun resimlerini rahat çekmek için (kendisi pek poz vermeyi sevmez, hareketlidir) Zenfone 2 Laser düşünüyorum, işlemci hızı ortalamadan düşük olsa da amacına hizmet eden bir telefon.

Merhaba,1 yıldır sorunsuz olarak asus zenfone 5 kullanıyorum ve son 2 aydır facebook çöküyor, nedenini ve çaresini bilen varmı acep?

Umutm

Üyecik
4 ay önce asus zenfone 2 aldım telefon kasıyor ve youtube'de video izlerken yeşil pikseller çıkıyor ne yapmam lazim ???

Mat35

Asistan
Merhaba arkadaşlar.
Bir yakınımda Zenfone 2 32GB var ekran kapalı iken (uyurken) wifide internet üzerinden hiçbir mesaj alamıyorum (gelmiyor) diyor.
Telefonu eline alıp açınca (uyandırınca) saatler önce gönderilmiş mesajlar arka arkaya geliyor diyor bunun çaresi varmı acaba.
Bir ayarı varmıdır yoksa servise mi vermesi gerekiyor.

Sağolun.

Mat35

Asistan
Merhaba arkadaşlar.
Bir yakınımda Zenfone 2 32GB var ekran kapalı iken (uyurken) wifide internet üzerinden hiçbir mesaj alamıyorum (gelmiyor) diyor.
Telefonu eline alıp açınca (uyandırınca) saatler önce gönderilmiş mesajlar arka arkaya geliyor diyor bunun çaresi varmı acaba.
Bir ayarı varmıdır yoksa servise mi vermesi gerekiyor.

Sağolun.

Merhaba, Asus Zenfone Max kullanıyorum. Karşıdan gelen aramalarda telefonum çalıyor ancak arama ekranda görünmüyor. Manuel olarak Telefon bölümüne girdikten sonra arama ekranı yani kimin aradığı ve numarası ekrana çıkıyor. Daha önce böyle bir problem yoktu. Acaba yanlışlıkla bir ayarını değiştirmiş olabilir miyim? Başına gelmiş olan ya da bilgisi olan bir arkadaş varsa yardımcı olmasını rica ediyorum.

sarj olmak bilmiyordu acaba telefon bozuk olduğu için mi zenfone 5 di sanırım ilk çıkan bildiğin 7-8 saat yahut daha fazla sürüyordu sarj olması