Asus Zenfone 5Z mi? One Plus 6 mı?

Bu konuyu okuyanlar

OzanTam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
One plus 6 yarın çıkıyor zenfone 5z ise haziranda ama haziranın kaçında bilinmiyor sizce hangisini almalıyım zenfone 5z beklenmeye değer mi sizce :/

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
2 side güzel ama z5 tr garantili sonuçta gerisini sen düşün

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
5Z'nin çıkmasına çok var. OnePlus 6'yı tavsiye ederim.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
İthalat sorun olmassa her türlü op 6

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
2 cihazda amiral sınıfı, performans açısından bir telefonda ne yapıyoruz? Geriye kamerasi, malzeme kalitesi, servisi ve guncelleme hizmeti kaliyor. 2 cihazda gün yuzune ciksin bekle derim. Benim aklımda 5z var bunuda belirteyim

OzanTam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 cihazda amiral sınıfı, performans açısından bir telefonda ne yapıyoruz? Geriye kamerasi, malzeme kalitesi, servisi ve guncelleme hizmeti kaliyor. 2 cihazda gün yuzune ciksin bekle derim. Benim aklımda 5z var bunuda belirteyim
peki sence kaç tl civarı gelir ve 5z ile 5 arasında ne fark var

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
peki sence kaç tl civarı gelir ve 5z ile 5 arasında ne fark var
5z ile 5 arasindaki fark; işlemci modeli, 5z de 845 var. Ram ve dahili depolama farki var. Dolar çok dalgalı bilindiği üzere en az 3600 olarak gelir. 5z yerine 5 alman daha iyi olur. İnstagram, wp, ofis işleri, azıcıkta oyun(pubg) yani benim yaptigim bu kadar. 5z yi alinca aman aman bi fark olmayacak. Yalniz zenfone 5 icin şunu belirteyim yüz tarayıcısı stabil çalışmıyor. 5z de aynı eksiklik OLABİLİR. Tekrar yaziyorum, telefonlar piyasaya ciksin, incelemeler degerlendirilsin eksiklikler icin guncelleme verilmis mi bakilsin ona gore alinsin bir telefon. Çorap degil ki bu begenmeyince pat yine yenisini alasin

longpimple

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Ben de OP6 ve Zenfone 5Z arasında kararsızım. İşim gereği çift hat kullanmak durumundayım.Benim için belirleyici olacak en büyük etken; 2 hattın da yönlendirme yapmadan aktif olması ve bir hattan konuşma yaparken diğer hatta gelen çağrının da görülebilir olması, iki görüşme arasında geçiş yapabiliyor, diğer hattı beklemeye alabiliyor olması.
Eski cihazım Zenfone 2'de bu anlattıklarımı yapabiliyordum.

Şimdiki cihazım J7 Pro'da da maalesef istediğim gibi olmuyor.
1. hattaki görüşme esnasında 2. karta gelen çağrıyı görebiliyorum ama; iki hat ile aynı anda görüşme yapıldığı zaman konferans moduna geçiyor herkes birbirini duyuyor hatlardan birini beklemeye almıyor, ya birisini kapatmanız gerekiyor ya da 3 kişiyi birleştiriyor, bu da çok saçma bir duruma yol açıyor.

Eğer OP6'yı ya da Zenfone 5Z'yi bu konuda deneyen olursa ve yorum yapabilirse çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler...