Asus Zenfone 5Z Bey Ne Zaman Gelecek ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ben snapdragon 845 işlemcisini bekliyorum... Ve hocam niye o kadar acele ettiniz keşke bi çıksaydı piyasaya iyice :D umarım memnun kalırsınız
Yok önceden araştırdım emindim fiyatı da telefonu sattıgım fiyatta gelince mutlu oldum aldım direkt. 1 sene kullansam yeter o yüzden işlemci önemli değil pek :D. Çentikli cihazları da çok seviyorum.

bi işlemci diyip geçmicen :D piyasada ki en iyi işlemciyi kullanıcak adamlar 5z de ve batarya dahil herseyi etkiler
İslemcinin faktorunu biliyorum kardeşim ama işlemciden daha çok ekran kamera lensi etki ediyor 200 dolara sd821 li cihazlar satıyodu adamlar 2016da ama ekran kamera leş tabiki fiyat fark eder ama 1000 tlyi geçmez

Lauras

Üyecik
İslemcinin faktorunu biliyorum kardeşim ama işlemciden daha çok ekran kamera lensi etki ediyor 200 dolara sd821 li cihazlar satıyodu adamlar 2016da ama ekran kamera leş tabiki fiyat fark eder ama 1000 tlyi geçmez
diğer yazımda belirttim zaten 1800 tl nin çok olduğunu

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yok önceden araştırdım emindim fiyatı da telefonu sattıgım fiyatta gelince mutlu oldum aldım direkt. 1 sene kullansam yeter o yüzden işlemci önemli değil pek :D. Çentikli cihazları da çok seviyorum.
Ne yaptın kardeşim telefon geldi mi? geldiyse performansını değerlendirebildin mi nasıl? :D

Son düzenleme:
stat counter