ASUS Zenfone 5 alınır mı ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bence alınır bir telefon olmuş . Kamera testi izleyemedim kamerası iyiyse alıcam.

Geri kalan her şeyini sevdim , işlemcide benim için önemsiz biliyorsunuzdur.

Teknosada taksit yapabiliyorsak alıcam en kısa zamanda ?

Death Mark

Hyperactive
Yönetici
Moderatör
Kafaya takmıyorum , hatta hoşuma gidiyor anlamsız bir şekilde.

Teknosada taksit yapabiliyorsak alcam biraz daha araştırıp.
Yapılabilir ancak taksit süresini fazla uzatmayın derim yoksa telefonun gerçek fiyatından daha fazla tutar söz konusu olduğunu unutmamak gerekiyor.

Yapılabilir ancak taksit süresini fazla uzatmayın derim yoksa telefonun gerçek fiyatından daha fazla tutar söz konusu olduğunu unutmamak gerekiyor.
6 ay yeterli . Şuan bulamadım taksit kapalı galiba. Başka telefonda denedimde. Birde ziraat kartına yok :(

Bugün itibarıyla çeşitli AVM'lerdeki Teknosa mağazalarına sınırlı sayıda gelmiş bulunmakta ilgililere duyurulur :)

Son düzenleme:

astegon

Profesör
Hayır , kendi arayüzü ama güncellemişler baya.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Off off. Fiyatlar almış başını gidiyor zaten birde taksit yasağıyla uğraşıyoruz.
2014 (yani 4 sene oldu)'ten beridir Kredi Kartına taksit yasağı var.

Ya faizsiz nakit avans kampanyası ile kredi kartınızdan çektirin (çünkü telekom alışverişine sonradan taksit de yaptıramıyorsunuz kategorisel açıdan)
ya da bireysel tüketici kredisi kullanmanız gerekiyor.

2014 (yani 4 sene oldu)'ten beridir Kredi Kartına taksit yasağı var.

Ya faizsiz nakit avans kampanyası ile kredi kartınızdan çektirin (çünkü telekom alışverişine sonradan taksit de yaptıramıyorsunuz kategorisel açıdan)
ya da bireysel tüketici kredisi kullanmanız gerekiyor.
Anladım . Biliyom taksit yasağınıda sadece yakınıyorum öylesine :(

Hayır , kendi arayüzü ama güncellemişler baya.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Off off. Fiyatlar almış başını gidiyor zaten birde taksit yasağıyla uğraşıyoruz.
Ben işte arayüzünü beğenmiyorum telefon standart kendi launcheri ile geliyor marketten bile yüklenebilecek dandik bir launcher ile yani normal arayüz üzerine birde kendi launcherini kurulu halde veriyor asus klavyesi berbat zaten müzik çaları bile yok ekstra yüklediğin her şey de telefona gereksiz yük o yüzden asus sevmiyorum normal arayüz yap isteyen kendi kursun launcher.

Ben işte arayüzünü beğenmiyorum telefon standart kendi launcheri ile geliyor marketten bile yüklenebilecek dandik bir launcher ile yani normal arayüz üzerine birde kendi launcherini kurulu halde veriyor asus klavyesi berbat zaten müzik çaları bile yok ekstra yüklediğin her şey de telefona gereksiz yük o yüzden asus sevmiyorum normal arayüz yap isteyen kendi kursun launcher.
Anladım :) Arayüzü araştıracağım baya , değişmişe benziyor benim kardeşimin eskiden zenfone 5 i (ESKİ OLANI) vardı , arayüzü hiç sevmiyordum .

şuanda bu dolar kurunda alınabilecek sayılı telefonlardan bana kalırsa kamerası olsun hızı olsun fazlasıyla ihtiyaçlarını karşılar