Asus Zenfone 3 Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ülkemizde Eylül ekim doneminde satisa çıkması beklenen Asus zenfone 3 meraklıları buradan görüşlerini dile getiriyor.

0059dd762d9aa58b174f5e4f9e9a60cc.jpg

Detaylı teknik bilgi : Zenfone 3 Özellikleri ve Fiyatı! - ShiftDelete.Net

Gm 5 plus alacaktim sikayetler nedeniyle vazgeçtim bu cihazi bekliyorum ben de.

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Bende deluxe modeli için bekleyişteyim açıkçası ama asus un teknik servisi ile ilgili hiç hoş olmayan şeyler duydum :D Acaba teknik servisi nasıl o kadar para verdikten sonra telefonda bi sıkıntı cıkmasın .

squidword

Doçent
Reaksiyon puanı
68
Bende deluxe modeli için bekleyişteyim açıkçası ama asus un teknik servisi ile ilgili hiç hoş olmayan şeyler duydum :D Acaba teknik servisi nasıl o kadar para verdikten sonra telefonda bi sıkıntı cıkmasın .
Ürünle ilgili sıkıntını ayrıntılı olarak aktardığın sürece sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ben 10 kez falan çeşitli asus ürünü gönderdim. En fazla 10 gün içinde geri aldım. Adamlar UPS le anlaşmalı evinden alıp geri sana teslim ediyorlar ücretsiz olarak.

emindemir1541

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi bu telefon harika bence
ama Gm5 plusdan hiç şikayetim yok gayet güzel
kulaklık sesi de harika

Çetin Akar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende zenfone 3 için bekliyorum umarım beklememe değicek

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Deluxe Hocam ilk parti bekliycem ikinci jenarasyon bakıcam ilk partide her zaman bir hata olur. Ayrıca Snapdragon S821 ile gelicek olması beni sevindirdi 6 gb ram 128gb dahili hafıza alınır fiyatı 2200-2500 tl arasında olucak diyolar tayvanda $800 dolara 256gb kapasitelisi çıktı ülkemize gelirse onu almayı düşünüyorum hafıza derdim olmaz

Yusuf Emir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Deluxe Hocam ilk parti bekliycem ikinci jenarasyon bakıcam ilk partide her zaman bir hata olur. Ayrıca Snapdragon S821 ile gelicek olması beni sevindirdi 6 gb ram 128gb dahili hafıza alınır fiyatı 2200-2500 tl arasında olucak diyolar tayvanda $800 dolara 256gb kapasitelisi çıktı ülkemize gelirse onu almayı düşünüyorum hafıza derdim olmaz
Bende zenfone 3 almayı düşünüyorum çıktığı anda ama ilk parti olayına benim kafam takıldı hatalı çıkabilir die 2. Parti ne zaman zonra çıkar yada direk ilk parti alsamda olurmu?

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
Dün aradım hala Türkiye çıkış tarihi hakkında bilgi yok beyler konuyu hortlatalım :D

wiesn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar zenfone 3 ne zaman çıkıcak artık çıkcaksa çıksın yeter be.

sdtzby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uygun fiyatla gelirse bende ultra modelini düşünüyorum. Olmazsa Zf3 alıcam sanırım. Vibe p1 den vazgeçtim du bakalım ne olacak.

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
beyler amazondan getiren birinin incelemesini izledim . ve eğer bu gerçekten telefon çıktığında böyle olursa telefondan anında soğurum , 2 3 günlük bomboş telefon ram inin %80 üstünü kullanıyordu . ben telefonu uzun vadede kullanacam mahvolur o telefon . birde 4 gb versiyonuydu söylediğine göre . :( :(

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
beyler amazondan getiren birinin incelemesini izledim . ve eğer bu gerçekten telefon çıktığında böyle olursa telefondan anında soğurum , 2 3 günlük bomboş telefon ram inin %80 üstünü kullanıyordu . ben telefonu uzun vadede kullanacam mahvolur o telefon . birde 4 gb versiyonuydu söylediğine göre . :( :(

Aynı videoyu galiba bende izledim aynı fikirde değilim, 2 GB yiyor 2 GB sana kalıyor bence problem yaratmaz YouTube daki multi-tasking testlerinde çok başarılıydı S7 edge i falan duman ettiği videolar var :D

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
aynı video olmaya bilir çağrı bilmemneydi kanalın ismi ve gb olarak göstermiyordu % olarak gösteriyordu

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
ha yok bidaha baktım 82 üstteki ne olduğunu okuyamadığım bi değermiş . dikkatli bakınca 3.5 gb da 2 sini yedi gözküyor :D o zaman bi sıkıntı yok hala beklemedeyim :D . Artık çıksa şu telefon yahu :D

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
ha yok bidaha baktım 82 üstteki ne olduğunu okuyamadığım bi değermiş . dikkatli bakınca 3.5 gb da 2 sini yedi gözküyor :D o zaman bi sıkıntı yok hala beklemedeyim :D . Artık çıksa şu telefon yahu :D

Aynı video :) telefonum yok 2-3 hafta telefonsuz geçirmeyi göze aldım bekliyorum Zenfone 3 ü... :cool:

Rorschach07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler asus un android güncellemelerinde genelde sıkıntı oluyormuş yani baya geç geliyormuş doğru mu???

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
beyler asus un android güncellemelerinde genelde sıkıntı oluyormuş yani baya geç geliyormuş doğru mu???

Eskiden intel işlemci kullandığı için olabiliyordu, Qualcomm işlemcilerini kullanmaya başladı aynı sıkıntılar olmayacaktır büyük ihtimalle daha erken gelecektir

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
tabi şimdi çokta iyimser olmayalım beyler ( bende zenfone 3 bekliyorum bütçem için en iyisi o gibi geliyor . orası ayrı :D ) ama sonuçta adamlar ilk defa qualcom işlemciye geçtiler herhalde mühendisleri alışık değil yazılımsal hatalar falan olablir :D .

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
Asus da olmaz kardeşim, ZenUI kullandığım en zevk ve keyif veren arayüzlerden birisi

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Eski telefonlarnda intel işlemci kullandığı için bu sorun vardı şimdi Qualcom S820 S625 modelleri kullanıcak Android ile daha uyumlu bu çipsetler ve şimdi güncellemede bir gecikme olarak ülke ülke dağıtıldığı için bir sekme oluyor Tüm ülkerelere vermek için maliyet ve yatırım ister geç olsunda düzgün güncelleme olsun aldımız telefon heba olmasın beklerim ben :)

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Eski telefonlarnda intel işlemci kullandığı için bu sorun vardı şimdi Qualcom S820 S625 modelleri kullanıcak Android ile daha uyumlu bu çipsetler ve şimdi güncellemede bir gecikme olarak ülke ülke dağıtıldığı için bir sekme oluyor Tüm ülkerelere vermek için maliyet ve yatırım ister geç olsunda düzgün güncelleme olsun aldımız telefon heba olmasın beklerim ben :)
valla başta bende senin gibi düşünüyordum fakat inancımı kaybettim daha telefonun çıkışını söyledikleri tarihte yapmayan firma güncelleme verecek teeeee ...

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
eylül sonu ekim başı demişlerdi galiba eğer ekim ortası yada sonunda çıkarsa işi çok zor bu kadar bekletmeyip kullanıcıya hemen sunulsa tüketici olarak başka alternatif bulmazdık belki ben yarın telefon alsam 3-4 telefon beklemen çok yanlış ülkeyi önemsemiyorlar zenfone 3 p2 nova plus v20 bu telefonları almak istesek markanın getirmesini beklemek zaman kaybı başkasına yönelmek mantıklı sanki

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Boşuna beklenmez artık zaman kaybı, almayin aldırmayin.
6 ay sonra getirmenin bir manasi yok modeli.
Alacak arkadaslara da fikirlerini degistirmesini tavsiye ederim ki firma akillansin

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
Boşuna beklenmez artık zaman kaybı, almayin aldırmayin.
6 ay sonra getirmenin bir manasi yok modeli.
Alacak arkadaslara da fikirlerini degistirmesini tavsiye ederim ki firma akillansin

Alternatifi yokki piyasada gözüm biraz Honor 8 e kaydı ama oda yok piyasada K5 Note 32GB ilgi çekici ama Lenovo arayüzü tatminkar değil.. İki arada bir derede kaldık

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Alternatifi yokki piyasada gözüm biraz Honor 8 e kaydı ama oda yok piyasada K5 Note 32GB ilgi çekici ama Lenovo arayüzü tatminkar değil.. İki arada bir derede kaldık
Honor 8 i gecenlerde huaweiye sordum net bir cevap vermekten kaçırdılar.
Alternatif olarak acilsa xiaomi mi 5 alinir.

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
Honor 8 i gecenlerde huaweiye sordum net bir cevap vermekten kaçırdılar.
Alternatif olarak acilsa xiaomi mi 5 alinir.

Mi5 in drop testini izledim adam eliyle kırdı öte yandan Miui olduğu icin biraz kapalı sistem, rom atmak sıkıntılı garanti güvencesi yok :D Zenfone 3 mecburen beklenir, alternatifi Honor 8