Asus Zenfone 3 Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Bende deluxe modeli için bekleyişteyim açıkçası ama asus un teknik servisi ile ilgili hiç hoş olmayan şeyler duydum :D Acaba teknik servisi nasıl o kadar para verdikten sonra telefonda bi sıkıntı cıkmasın .

Bende deluxe modeli için bekleyişteyim açıkçası ama asus un teknik servisi ile ilgili hiç hoş olmayan şeyler duydum :D Acaba teknik servisi nasıl o kadar para verdikten sonra telefonda bi sıkıntı cıkmasın .
Ürünle ilgili sıkıntını ayrıntılı olarak aktardığın sürece sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ben 10 kez falan çeşitli asus ürünü gönderdim. En fazla 10 gün içinde geri aldım. Adamlar UPS le anlaşmalı evinden alıp geri sana teslim ediyorlar ücretsiz olarak.

Deluxe Hocam ilk parti bekliycem ikinci jenarasyon bakıcam ilk partide her zaman bir hata olur. Ayrıca Snapdragon S821 ile gelicek olması beni sevindirdi 6 gb ram 128gb dahili hafıza alınır fiyatı 2200-2500 tl arasında olucak diyolar tayvanda $800 dolara 256gb kapasitelisi çıktı ülkemize gelirse onu almayı düşünüyorum hafıza derdim olmaz

Deluxe Hocam ilk parti bekliycem ikinci jenarasyon bakıcam ilk partide her zaman bir hata olur. Ayrıca Snapdragon S821 ile gelicek olması beni sevindirdi 6 gb ram 128gb dahili hafıza alınır fiyatı 2200-2500 tl arasında olucak diyolar tayvanda $800 dolara 256gb kapasitelisi çıktı ülkemize gelirse onu almayı düşünüyorum hafıza derdim olmaz
Bende zenfone 3 almayı düşünüyorum çıktığı anda ama ilk parti olayına benim kafam takıldı hatalı çıkabilir die 2. Parti ne zaman zonra çıkar yada direk ilk parti alsamda olurmu?

Dün aradım hala Türkiye çıkış tarihi hakkında bilgi yok beyler konuyu hortlatalım :D

sdtzby

Üyecik
Uygun fiyatla gelirse bende ultra modelini düşünüyorum. Olmazsa Zf3 alıcam sanırım. Vibe p1 den vazgeçtim du bakalım ne olacak.

beyler amazondan getiren birinin incelemesini izledim . ve eğer bu gerçekten telefon çıktığında böyle olursa telefondan anında soğurum , 2 3 günlük bomboş telefon ram inin %80 üstünü kullanıyordu . ben telefonu uzun vadede kullanacam mahvolur o telefon . birde 4 gb versiyonuydu söylediğine göre . :( :(

beyler amazondan getiren birinin incelemesini izledim . ve eğer bu gerçekten telefon çıktığında böyle olursa telefondan anında soğurum , 2 3 günlük bomboş telefon ram inin %80 üstünü kullanıyordu . ben telefonu uzun vadede kullanacam mahvolur o telefon . birde 4 gb versiyonuydu söylediğine göre . :( :(

Aynı videoyu galiba bende izledim aynı fikirde değilim, 2 GB yiyor 2 GB sana kalıyor bence problem yaratmaz YouTube daki multi-tasking testlerinde çok başarılıydı S7 edge i falan duman ettiği videolar var :D

aynı video olmaya bilir çağrı bilmemneydi kanalın ismi ve gb olarak göstermiyordu % olarak gösteriyordu

ha yok bidaha baktım 82 üstteki ne olduğunu okuyamadığım bi değermiş . dikkatli bakınca 3.5 gb da 2 sini yedi gözküyor :D o zaman bi sıkıntı yok hala beklemedeyim :D . Artık çıksa şu telefon yahu :D

ha yok bidaha baktım 82 üstteki ne olduğunu okuyamadığım bi değermiş . dikkatli bakınca 3.5 gb da 2 sini yedi gözküyor :D o zaman bi sıkıntı yok hala beklemedeyim :D . Artık çıksa şu telefon yahu :D
Aynı video :) telefonum yok 2-3 hafta telefonsuz geçirmeyi göze aldım bekliyorum Zenfone 3 ü... :cool:

beyler asus un android güncellemelerinde genelde sıkıntı oluyormuş yani baya geç geliyormuş doğru mu???

beyler asus un android güncellemelerinde genelde sıkıntı oluyormuş yani baya geç geliyormuş doğru mu???
Eskiden intel işlemci kullandığı için olabiliyordu, Qualcomm işlemcilerini kullanmaya başladı aynı sıkıntılar olmayacaktır büyük ihtimalle daha erken gelecektir

tabi şimdi çokta iyimser olmayalım beyler ( bende zenfone 3 bekliyorum bütçem için en iyisi o gibi geliyor . orası ayrı :D ) ama sonuçta adamlar ilk defa qualcom işlemciye geçtiler herhalde mühendisleri alışık değil yazılımsal hatalar falan olablir :D .