Asus Zenfone 2 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Arty0m

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar 1 ay önce zenfone 2 nin 16 gb lik modelini vatan bilgisayardan aldım son 4 güne kadar mennundum ..
sorunum ise ekrana çift tıklayınca 2,3 saniye bekliyor ve ilk zamanki gibi hızlı açılmıyor çift tıklayınca ne yapmam lazım ?

Ozan Koşar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefonu 17.10.2015'te teknik servise gonderdim bu hata yuzunden hala geri donus saglanmadi asus teknik servistede husran muhtemelen degisim olacak ama beni eski telefonuma mahkum etti muhtemelen yenisini aldigim gibi saticam.

Ben de Asus teknik servis mağduruyum (SMS Infocomm). Telefonu üst üste 3 kez tamire gönderdim anca düzeldi. Ekran ve kasa hariç bütün parçalar değişti, her seferinde de başka bir hata verdi. Doğru düzgün test etmeden gönderiyorlar. Asus müşteri hizmetleri de sanki BOT. Yani asgari ücret 1300-TL olmuş yazık boşa masraf o kadar adama, tele sekreter de bunlar kadar cevap verir.

Ama maalesef 700-1000 TL aralığında özellik olarak bu kadar dolgun telefon yok. Telefonu iade ettim parasını aldım ama hala karar veremedim Sony mi alsam Asus mu diye :oops:

Z

zaferrr16

SDN Okuru
BEYLER BUGÜN ASUS ZENFONE 2 32 GB ALDIM 2 ADET SİSTEM GÜNCELLEMESİ YAPTIM BAŞKA GÜNCELLEME KALMADI AMA HALA LOLLİPOP YÜKLÜ ACABA MARSHMELLOW U NASIL YÜKLERİM TELEFON HARABTİ KAPASMI DIŞINA ÇIKMASIN ????

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
BEYLER BUGÜN ASUS ZENFONE 2 32 GB ALDIM 2 ADET SİSTEM GÜNCELLEMESİ YAPTIM BAŞKA GÜNCELLEME KALMADI AMA HALA LOLLİPOP YÜKLÜ ACABA MARSHMELLOW U NASIL YÜKLERİM TELEFON HARABTİ KAPASMI DIŞINA ÇIKMASIN ????
Asus henüz marhmellow güncellemesi yayınlamadı bekleyin.

zafer_1963

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BEYLER LÜTFEN YARDIM ASUS ZENFONE 2 TELEFONUM ÇOK FAZLA İNTERNET TÜKETİYOR SADECE İNTERNETTE DOLAŞIYORUM 15-20 DAKİKA EN AZ 30MB GİDİYOR BUNUN İÇİN BİR TAVSİYENİZ VARMI VE YALAN SÖYLEMİYCEM OYUNDA OYNUYORUM SNAPCHAT WHATSAPP FACEBOOK TA KULLANIYORUM ŞARJ 1 GÜN GİDİYOR ŞARJ SÜRESİNİ NASIL UZATABİLİRİM ?

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
BEYLER LÜTFEN YARDIM ASUS ZENFONE 2 TELEFONUM ÇOK FAZLA İNTERNET TÜKETİYOR SADECE İNTERNETTE DOLAŞIYORUM 15-20 DAKİKA EN AZ 30MB GİDİYOR BUNUN İÇİN BİR TAVSİYENİZ VARMI VE YALAN SÖYLEMİYCEM OYUNDA OYNUYORUM SNAPCHAT WHATSAPP FACEBOOK TA KULLANIYORUM ŞARJ 1 GÜN GİDİYOR ŞARJ SÜRESİNİ NASIL UZATABİLİRİM ?
1 günlük pil var zaten üstünde interneti normal sömürüyor fazla değil.

sponqtr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kasım ayında asus zenfone 2 aldım . 1 2 gündür kendi kendine kapanıyor bi dahada şarja takmazsam eğer açılmıyor. Bilgisi olan varmı ?

Ahmethan06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sizdede aynı sorun varmı bilmiyorum ama çözümünü bilen varsa söyliyebilirmi benim kameram net fotoğraf çekmiyor önde sıkıntı yok ön net ama arka kameram net değil focusu düzgün yapmıyor kamera uygulamasını silip yükledim , varsayılana çevirdim ama yine düzelmedi bazı forumlardada gördüm fakat onlarda yardımcı olamadılar

The Assasin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhabalar, Laser 5.5 kullanıcısıyım. Asus telefona Marshmallow vereceğini söyledi ama zamanı ile ilgili bir bilgi henüz yok. Herhangi bir bilgisi olan var mı?

Emre112233

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bende zenfone 2 ze551ml kullaniyorum myasustan soruyorum ne zmn gelcek die 30 u dediler ins bugun gelir yada yarin

The Assasin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
2 temmuz oldu hala marshmalow yok ya sozde 30 unda geliodu
Hayır geldi. Şu an kullanıyorum. Sizinki hangi model?
Screenshot_20160702-141235.jpg

The Assasin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Hayret, ben sadece bir kez baktım ve hemen güncelleme uyarısı geldi, yükledim. İstersen bir müşteri hizmetlerini ara, yardımcı olacaklardır. Kolay gelsin.

KNSLGR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar. Ben de zenfone 2 kullanıyorum fakat bazı kişiler memnun ben değilim. Bundan bir önceki telefonum zenfone 6 idi. Sim kart okumama sorunu vardı (bu arada teknik servisi çok kötü) her götürüp verdiğimde sorun yok diye geri geldi neyse eninde sonunda iade aldım. Sonra bu şanssızlıktır bir şans daha vereyim asusa dedim ve zenfone 2 32gb modelini aldım fakat bunda da aynı sorunu gördüm ayrıca ekran titremesi de mevcut. Demem o ki Asus almayın pişman olursunuz. Tabi bu benim deneyimlerime göre mesela annem babam yıllardır samsung kullanıyor bir kere bile servise gitmedi.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Merhaba arkadaşlar. Ben de zenfone 2 kullanıyorum fakat bazı kişiler memnun ben değilim. Bundan bir önceki telefonum zenfone 6 idi. Sim kart okumama sorunu vardı (bu arada teknik servisi çok kötü) her götürüp verdiğimde sorun yok diye geri geldi neyse eninde sonunda iade aldım. Sonra bu şanssızlıktır bir şans daha vereyim asusa dedim ve zenfone 2 32gb modelini aldım fakat bunda da aynı sorunu gördüm ayrıca ekran titremesi de mevcut. Demem o ki Asus almayın pişman olursunuz. Tabi bu benim deneyimlerime göre mesela annem babam yıllardır samsung kullanıyor bir kere bile servise gitmedi.
Bir daha asus almak mı ?

Emre112233

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Tam bir ay oldu haziranin 30 unda geliyor dediler 6.0 guncellmesini tam 27 temmuz oldu hala yok 1 aydan beri en kisa surede diyip durular bari gecikecek desinlerde ona gore umutlanmayalim asus tan iyice sogudum

KNSLGR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tam bir ay oldu haziranin 30 unda geliyor dediler 6.0 guncellmesini tam 27 temmuz oldu hala yok 1 aydan beri en kisa surede diyip durular bari gecikecek desinlerde ona gore umutlanmayalim asus tan iyice sogudum
Müşteri memnuniyeti sıfır hiç memnun değilim hem cihazdan hem de müşteri hizmetlerinden.

Emre112233

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Guncelleme zenfone 3 ile birlikte gelcekmis sanirim satislarin etkilenmemesi icin

enginix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonum bozuldu asıl süpriz şu ki ASUS'un ankarada yetkili servisi yok daha doğrusu cep telefolarını ankarada yapmıyorlarmış istanbula göndermem gerektiği söylendi kardeşim ankaraya ne diye yetkili servis kurmayıp nevşehire 3 servis kuruyorsun nasıl bir yokluk bu yaa ankarada yetkili servisin olmayacak ta nerede olacak zenfone 3 alırım diyordum ama şimdi allah göstermesin diyorum