Asus Zenfone 2 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Yeşil Okçu

Korsancı Mod.
Merhaba arkadaşlar. Ben de zenfone 2 kullanıyorum fakat bazı kişiler memnun ben değilim. Bundan bir önceki telefonum zenfone 6 idi. Sim kart okumama sorunu vardı (bu arada teknik servisi çok kötü) her götürüp verdiğimde sorun yok diye geri geldi neyse eninde sonunda iade aldım. Sonra bu şanssızlıktır bir şans daha vereyim asusa dedim ve zenfone 2 32gb modelini aldım fakat bunda da aynı sorunu gördüm ayrıca ekran titremesi de mevcut. Demem o ki Asus almayın pişman olursunuz. Tabi bu benim deneyimlerime göre mesela annem babam yıllardır samsung kullanıyor bir kere bile servise gitmedi.
Bir daha asus almak mı ?

Tam bir ay oldu haziranin 30 unda geliyor dediler 6.0 guncellmesini tam 27 temmuz oldu hala yok 1 aydan beri en kisa surede diyip durular bari gecikecek desinlerde ona gore umutlanmayalim asus tan iyice sogudum

Tam bir ay oldu haziranin 30 unda geliyor dediler 6.0 guncellmesini tam 27 temmuz oldu hala yok 1 aydan beri en kisa surede diyip durular bari gecikecek desinlerde ona gore umutlanmayalim asus tan iyice sogudum
Müşteri memnuniyeti sıfır hiç memnun değilim hem cihazdan hem de müşteri hizmetlerinden.

telefonum bozuldu asıl süpriz şu ki ASUS'un ankarada yetkili servisi yok daha doğrusu cep telefolarını ankarada yapmıyorlarmış istanbula göndermem gerektiği söylendi kardeşim ankaraya ne diye yetkili servis kurmayıp nevşehire 3 servis kuruyorsun nasıl bir yokluk bu yaa ankarada yetkili servisin olmayacak ta nerede olacak zenfone 3 alırım diyordum ama şimdi allah göstermesin diyorum

Telefonu 6 ya guncelledikten sonra kiliti acarken kucuk bi kasma oluyo neden anlamadim hard resette attim yine duzelmedi sizdede bu sorun var mi

Arkadaşlar telefonumu servise vermiştim sorunlar çözüldü fakat simdi de bataryayı aşırı tüketmeye başladı neredeyse 8 saatten aza düştü ayrıca kablosuz ağ kendi kendine açılıyor bu konuda yardımcı olacak arkadaşların tavsiyesine ihtiyacım var şimdiden tesekkurler

Mat35

Asistan
Sitesinde yok ama ben önceden bilgisayarrıma indirdiğim için dün 6.0.1 telefonuma yükledim memnunum hiçbir bahsedilen sorun bende yok.
Sizlerde kendiniz yükleyrek test edin.

asus zenfone2 kullanıcısıyım ben telefonu aliexpressten aldım Türkiye yede kaydettirdim ama sürüm cn(çin) oldugu için google play hizmetleri hatası veriyor. yardım edebilecek varsa sevinirim.

Aldığınız hata tam olarak nasıl bir şey acaba?
şöyle anlataım telefonun yazılımı cn yani çin. telefonfa google play store ve google play hizmetleri yüklü değil. yüklüyorum play store falan girmio durmadan google play hizmetleri durduruldu hatası verio.
--- Gönderi Güncellendi ---
Aldığınız hata tam olarak nasıl bir şey acaba?
Brşey daha sormak istiyorum şimdi benim asusun yazılımı cn bunu türkiye sürümüne çevirebiliyomuyuz eğer onu yapabiliyosak bütün sorun çözülebilir belki

şöyle anlataım telefonun yazılımı cn yani çin. telefonfa google play store ve google play hizmetleri yüklü değil. yüklüyorum play store falan girmio durmadan google play hizmetleri durduruldu hatası verio.
--- Gönderi Güncellendi ---

Brşey daha sormak istiyorum şimdi benim asusun yazılımı cn bunu türkiye sürümüne çevirebiliyomuyuz eğer onu yapabiliyosak bütün sorun çözülebilir belki
Daha önce replika telefon satmış bir arkadaşıma sordum sizin probleminizi. Zamanında o da sizinle aynı şeyleri yaşamış ancak dişe dokunur bir sonuç elde edememiş.

stat counter