Asus Zenfone 2 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhaba arkadaşlar 1 ay önce zenfone 2 nin 16 gb lik modelini vatan bilgisayardan aldım son 4 güne kadar mennundum ..
sorunum ise ekrana çift tıklayınca 2,3 saniye bekliyor ve ilk zamanki gibi hızlı açılmıyor çift tıklayınca ne yapmam lazım ?

Telefonu 17.10.2015'te teknik servise gonderdim bu hata yuzunden hala geri donus saglanmadi asus teknik servistede husran muhtemelen degisim olacak ama beni eski telefonuma mahkum etti muhtemelen yenisini aldigim gibi saticam.
Ben de Asus teknik servis mağduruyum (SMS Infocomm). Telefonu üst üste 3 kez tamire gönderdim anca düzeldi. Ekran ve kasa hariç bütün parçalar değişti, her seferinde de başka bir hata verdi. Doğru düzgün test etmeden gönderiyorlar. Asus müşteri hizmetleri de sanki BOT. Yani asgari ücret 1300-TL olmuş yazık boşa masraf o kadar adama, tele sekreter de bunlar kadar cevap verir.

Ama maalesef 700-1000 TL aralığında özellik olarak bu kadar dolgun telefon yok. Telefonu iade ettim parasını aldım ama hala karar veremedim Sony mi alsam Asus mu diye :oops:

Z

zaferrr16

SDN Okuru
BEYLER BUGÜN ASUS ZENFONE 2 32 GB ALDIM 2 ADET SİSTEM GÜNCELLEMESİ YAPTIM BAŞKA GÜNCELLEME KALMADI AMA HALA LOLLİPOP YÜKLÜ ACABA MARSHMELLOW U NASIL YÜKLERİM TELEFON HARABTİ KAPASMI DIŞINA ÇIKMASIN ????

BEYLER LÜTFEN YARDIM ASUS ZENFONE 2 TELEFONUM ÇOK FAZLA İNTERNET TÜKETİYOR SADECE İNTERNETTE DOLAŞIYORUM 15-20 DAKİKA EN AZ 30MB GİDİYOR BUNUN İÇİN BİR TAVSİYENİZ VARMI VE YALAN SÖYLEMİYCEM OYUNDA OYNUYORUM SNAPCHAT WHATSAPP FACEBOOK TA KULLANIYORUM ŞARJ 1 GÜN GİDİYOR ŞARJ SÜRESİNİ NASIL UZATABİLİRİM ?

BEYLER LÜTFEN YARDIM ASUS ZENFONE 2 TELEFONUM ÇOK FAZLA İNTERNET TÜKETİYOR SADECE İNTERNETTE DOLAŞIYORUM 15-20 DAKİKA EN AZ 30MB GİDİYOR BUNUN İÇİN BİR TAVSİYENİZ VARMI VE YALAN SÖYLEMİYCEM OYUNDA OYNUYORUM SNAPCHAT WHATSAPP FACEBOOK TA KULLANIYORUM ŞARJ 1 GÜN GİDİYOR ŞARJ SÜRESİNİ NASIL UZATABİLİRİM ?
1 günlük pil var zaten üstünde interneti normal sömürüyor fazla değil.

Kasım ayında asus zenfone 2 aldım . 1 2 gündür kendi kendine kapanıyor bi dahada şarja takmazsam eğer açılmıyor. Bilgisi olan varmı ?

Sizdede aynı sorun varmı bilmiyorum ama çözümünü bilen varsa söyliyebilirmi benim kameram net fotoğraf çekmiyor önde sıkıntı yok ön net ama arka kameram net değil focusu düzgün yapmıyor kamera uygulamasını silip yükledim , varsayılana çevirdim ama yine düzelmedi bazı forumlardada gördüm fakat onlarda yardımcı olamadılar

Merhabalar, Laser 5.5 kullanıcısıyım. Asus telefona Marshmallow vereceğini söyledi ama zamanı ile ilgili bir bilgi henüz yok. Herhangi bir bilgisi olan var mı?

Hayret, ben sadece bir kez baktım ve hemen güncelleme uyarısı geldi, yükledim. İstersen bir müşteri hizmetlerini ara, yardımcı olacaklardır. Kolay gelsin.

Merhaba arkadaşlar. Ben de zenfone 2 kullanıyorum fakat bazı kişiler memnun ben değilim. Bundan bir önceki telefonum zenfone 6 idi. Sim kart okumama sorunu vardı (bu arada teknik servisi çok kötü) her götürüp verdiğimde sorun yok diye geri geldi neyse eninde sonunda iade aldım. Sonra bu şanssızlıktır bir şans daha vereyim asusa dedim ve zenfone 2 32gb modelini aldım fakat bunda da aynı sorunu gördüm ayrıca ekran titremesi de mevcut. Demem o ki Asus almayın pişman olursunuz. Tabi bu benim deneyimlerime göre mesela annem babam yıllardır samsung kullanıyor bir kere bile servise gitmedi.