Asus Tablet Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Asus memopad serisi, transformer pad serisi vs kullananlar soru, sorun, görüş ve önerilerini burada paylaşıyor.

memopad 8 kullanıyorum şarj çok çok iyi dolu dolu 2 gün yetiyor ancak güncelleme ve rom bulmak sıkıntı oyun performansı yeterli düzeyde :)

Bende Asus Memopad 8GB versiyonu var. Sorunum şarjı tam dolu iken 4-5 saat sonra bataryanın bitmesi, online oyun oynuyorum genelde Wifi açık kalmak zorunda, ekran ışığını vs. kısıyorum ama yinede az gidiyor şarjı ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

-

Birde şarja takılı iken tablet kullanmak ne derece doğru ? Bataryaya bir zararı olur mu veya şarjı tamamen bitmeden şarja takmak ? bu 3 soruma da cevap alabilirsem memnun olurum.

Bende Asus Memopad 8GB versiyonu var. Sorunum şarjı tam dolu iken 4-5 saat sonra bataryanın bitmesi, online oyun oynuyorum genelde Wifi açık kalmak zorunda, ekran ışığını vs. kısıyorum ama yinede az gidiyor şarjı ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

-

Birde şarja takılı iken tablet kullanmak ne derece doğru ? Bataryaya bir zararı olur mu veya şarjı tamamen bitmeden şarja takmak ? bu 3 soruma da cevap alabilirsem memnun olurum.
Memopad 7 de şarj genel olarak sorun diye biliyorum clean master kurup ramı temizleyin ve bluetooth senkronizasyon tarzı gereksiz şeyleri kapatın.

Şarja takılı iken tablet kullanmayı doğru bulmuyorum şarj olurken zaten ısınacak bide oyun oynar internete girersen daha da ısınır

Memo pad hd 7 kullanmıştım malzeme kalitesi çok kötüydü o sebeple fazla dayanamayıp mini retinaya geçtim Nexus seriside çok iyi baktığım dönemde nexus7 2013 bulamamıştım oda güzel bir tablettir.

Memo pad hd 7 kullanmıştım malzeme kalitesi çok kötüydü o sebeple fazla dayanamayıp mini retinaya geçtim Nexus seriside çok iyi baktığım dönemde nexus7 2013 bulamamıştım oda güzel bir tablettir.
Hd 7 yi bilmiyorum ama memopad 8 in kalitesi gayet güzel

Hd 7 yi bilmiyorum ama memopad 8 in kalitesi gayet güzel
Arka kısım yumuşak bir plastiken ve devamlı esniyordu, ilk aldığım memo pad in ekranı daha ilk haftada köşe kısımdan yapışkanı tutmayarak ayrılmaya başladı iade ettim yeni aldığım cihazda aynı durum olunca bu cihazdan vazgeçtim sonra baktım ki teşhir ürünüde aynı durumda :) verdiğim kararın doğru olduğunu anladım memopad 8 de böyle bir sıkıntı olmayabilir elbette.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar Asus Memopad HD 7 kullaniyorum. Tableti satmak istiyorum ama root atmistim tablete.(Framaroot ile) Tekrar Frameroot kullanarak rootu kaldirsak garanti kapsamina girer mi? Garanti kapsamina girip girmedigini ogrenme sansim var mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
asus me176c kullanıyorum güncelleme yaparken, video izlerken birden ağ balantısı kopuyor.

asus me176c güncelleme geldikten sonra kapandı açılmıyor android ekranında kaldı allah rızası için biri yardım etsin tabeleti gözden çıkardım bana hafızasındaki fotoğraflar lazım bebeğimizin 1.5 yıllık geçmişi içindeydi cevap veren olursa şimdiden tşkrler.

Ya benim asus tabletim var resimdeki kırmızıdan tabletime mortal kombat x yüklemeye çalışıyorum 100e kadar geliyo sonra hata veriyo hata adı 194 ne yapabilirim

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Ya benim asus tabletim var resimdeki kırmızıdan tabletime mortal kombat x yüklemeye çalışıyorum 100e kadar geliyo sonra hata veriyo hata adı 194 ne yapabilirim
Jafizada yer olmayabilir mi birkaç gereksiz uygulama silip tekrar deneyin

Asus Fonepad 7 ME 372 CG tabletime Geçen hafta Lollipop 5.0 güncellemesi geldi ...kuruldu ve dokunmatik ekran çalışmaz oldu. Tableti ne açabiliyorum nede kapatabiliyorum . Napcaz şimdi ?? Bi Bilen var mı ??

Merhaba asus tabletim var ve lolipop 5.0 oldu ama sürümü hiç beğenmedim eski sürüme nasıl geçerim ?

Asus Fonepad 7 ME 372 CG tabletime Geçen hafta Lollipop 5.0 güncellemesi geldi ...kuruldu ve dokunmatik ekran çalışmaz oldu. Tableti ne açabiliyorum nede kapatabiliyorum . Napcaz şimdi ?? Bi Bilen var mı ??
kardeşim lolipop 5.0 bende beğenmedim geri nasıl dönülür arastırıyorum

stat counter