Asus n56vz s4400d kullanıcıların dikkatine !

Bu konuyu okuyanlar

Delidumrul06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşalar asus n56vz s4400d modelini kullananların fikirlerine ihtiyacım bu modelden memnunmusunuz ve oyun performansı nasıl hangi oyunları hangi grafikte rahatlıkla oynadınızz bunları paylaşırsanız çok makbule geçer ısınma ve ekrandan zaten bahsetmiyorum tartışılmaz:w00t: full hd mat

byneco

Asistan
Reaksiyon puanı
1
3 aydır sorn-unsuz kullanıyorum gayet memnunum tek sıkıntım ssd eksikliği 5200 hdd si biraz ağır kalıyor ama oyunlar konusunda 2 oyun kurdum pes ve cod en yuksek ayarlarda kesınlıkle sıkıntı yok ekran çok iyi soylecegım tek eksıklıgı sdd ki ilerleyen donemde hdd değiştirecem tavsıye edermısın ederm asus nıhayetınde

ayrıca ısınma yok 8-15 saat arası cok oyun oynamadan ısınma yok uyku moduna alıp tekrar actıgınızda cok serı acılıyor klavye ısıkları gece kullanmak yada karanlkta acayıp işe yarıyor

Delidumrul06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 aydır sorn-unsuz kullanıyorum gayet memnunum tek sıkıntım ssd eksikliği 5200 hdd si biraz ağır kalıyor ama oyunlar konusunda 2 oyun kurdum pes ve cod en yuksek ayarlarda kesınlıkle sıkıntı yok ekran çok iyi soylecegım tek eksıklıgı sdd ki ilerleyen donemde hdd değiştirecem tavsıye edermısın ederm asus nıhayetınde

ayrıca ısınma yok 8-15 saat arası cok oyun oynamadan ısınma yok uyku moduna alıp tekrar actıgınızda cok serı acılıyor klavye ısıkları gece kullanmak yada karanlkta acayıp işe yarıyor
cod kaç bide başka oyunları deneme imkanın varsa deneyebilirmsin rica etsem :D

byneco

Asistan
Reaksiyon puanı
1
cod kaç bide başka oyunları deneme imkanın varsa deneyebilirmsin rica etsem :D

black ops denedım modern warfare denedm zaman olsa dnerdim ama dediim gibi hdd yi değişmek gerekir hdd dışında eksiksiz diyebilirim çok arastırdım bende alırken

tazzger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende bu ürünü almayı düşünüyorum, siz nerden aldınız? ne kadara aldınız? hangi siteden almamızı tavsiye edersiniz? ssd de almak istiyorum tavsiye edeceğiniz bir marka varmıdır?

byneco

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bende bu ürünü almayı düşünüyorum, siz nerden aldınız? ne kadara aldınız? hangi siteden almamızı tavsiye edersiniz? ssd de almak istiyorum tavsiye edeceğiniz bir marka varmıdır?

pcdepo nova bilgisayar ikiside güvenilir pcdeyu onerırım cok ilgililer en azndan bendekı ızlenım bu sekılde ssd konusunda fiyat arsırmadım cunku bıraaz tuzlu geldı nette arastırma ypaılabılır kampnayaları takıp edebılırsın.

Delidumrul06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sadecenotebooktada var ama tavsiye pc depo millet bu arada bu laptopu kullanan kocaa
forumada 1kişimi başka kullanan yokmu lütfen şöyle çok oyun deneyen kişilerin yorumlarına fikirlerine ihtiyaç var lütfen oyunlardaki performansı nasıl özellikle far cry3 cod serisi nfs crysis serisi tomb raider lütfen almadan önce bunlara ihtiyacım var lütfen yardm .dd