Asus Model Oyuncu Bilgisayarı Alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Destroy01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Merhaba ;

Daha 4 aylık olan ASUS FX-553VE DM452T oyun bilgisayarı buldum 2.elde. 4bin lira civarı bir fiyat veriyor ama pazarlık da yapacağım. Bilgisayar özellikleri oldukça iyi ve istediğim seviyede. Daha önce kasa toplamayı düşünüyordum ama böyle bir model çıkınca da kararsız kaldım. Bilgisi olan veya bu bilgisayardan kullanan arkadaşlar oyun performansı nasıl bir bilgisayar olduğu konusunda bana yardımcı olabilirler mi? Herkesin tavsiye, olumlu veya olumsuz yorumlarını bekliyorum.

IIBlackLeadII

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar Merhaba ;

Daha 4 aylık olan ASUS FX-553VE DM452T oyun bilgisayarı buldum 2.elde. 4bin lira civarı bir fiyat veriyor ama pazarlık da yapacağım. Bilgisayar özellikleri oldukça iyi ve istediğim seviyede. Daha önce kasa toplamayı düşünüyordum ama böyle bir model çıkınca da kararsız kaldım. Bilgisi olan veya bu bilgisayardan kullanan arkadaşlar oyun performansı nasıl bir bilgisayar olduğu konusunda bana yardımcı olabilirler mi? Herkesin tavsiye, olumlu veya olumsuz yorumlarını bekliyorum.
sen ilk önce adamın o bilgisayarı satma sebebini sor bilgisayar sorunluysa veya bilgisayar bir hasar almışsa ondan dolayı satabilir ucuza buldum diye elindekindende olma bence bana göre 2.ellerden uzak durman en iyisi olur ama yinede sana kalmış paran varsa git 0 bilgisayar al kendine

Destroy01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
para ihtiyacından dolayı satıyormuş usta ben bilgisayarı 2 saat boyunca denedim herhangi bir sıkıntısı yok o konuda güveniyorum yani zaten fazla bir bütçem olmadığı için mecburen 2.ele bakıyorum. dolar bu haldeyken de sıfıra bilgisayar falan almak hayal oldu artık. Bilgisayarla alakalı yorumları alırsam süper olur.

IIBlackLeadII

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
para ihtiyacından dolayı satıyormuş usta ben bilgisayarı 2 saat boyunca denedim herhangi bir sıkıntısı yok o konuda güveniyorum yani zaten fazla bir bütçem olmadığı için mecburen 2.ele bakıyorum. dolar bu haldeyken de sıfıra bilgisayar falan almak hayal oldu artık. Bilgisayarla alakalı yorumları alırsam süper olur.
özellikleri ney laptobun ona göre yorum yapayım :)

Destroy01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşlemci İ7 7700HQ 2.8GHZ
RAM 16GB (8x2)
HDD 1TB
SSD 256GB
Ekran 15.6"
Ekran Kartı GTX1050Ti 4GB-W10

---- Mesajlar birleştirildi ----

yok mu acil yardımcı olabilecek??

Son düzenleme:

IIBlackLeadII

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İşlemci İ7 7700HQ 2.8GHZ
RAM 16GB (8x2)
HDD 1TB
SSD 256GB
Ekran 15.6"

özellikleri güzele benziyor peki parçalarının kalitesine baktınız mı ?

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
İşlemci İ7 7700HQ 2.8GHZ
RAM 16GB (8x2)
HDD 1TB
SSD 256GB
Ekran 15.6"

Güzel makina hocam,olay sizde bitiyor,riskli bir iş.Sorunu yoksa bal gibi alınır,ama garantisi falan vardır zaten al derim.