Asus 1050Tİ Uygun Grafik Tasarım ve Arada oyun için Monitör

Bu konuyu okuyanlar

Berk93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar
Asus GTX1050Tİ Ekran kartına sahibim. Grafikerim renkleri daha iyi görebileceğim, 24" ve üstü ekran arıyorum. 7/24 Tasarım yapmıyorum haliyle oyunda oynuyorum. Onada uygun orta ya karışık 500/1000-1100TL arasında bir ekran önerirseniz sevinirim. şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum. Kolay gelsin.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
65308
1100tl 75hrz ve 1ms

Buşabilirsen 144hrz 1ms olan bir monitör al

Berk93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben IPS panel tavsiye ederim size. Oyun için de idealdir bu model:

Teşekkürler galiba bunu alıcam gibi. Bir şey daha sormak istiyorum. Ben normalda Çift ekran kullanıyorum. 1. Ekram normal LCD TV 2. ekran standart monitör. Şimdi ben 1. Ekranıma hem PS4 gem pc baglıyorum. 2. ekranda video filan izlerken 1. Ekranda PS de takılıyorum. (Lafı baya uzattım anca bagladım kusura bakmayın.) Bu Ekran da bu sistemi nasıl kullanabilirim peki ?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Teşekkürler galiba bunu alıcam gibi. Bir şey daha sormak istiyorum. Ben normalda Çift ekran kullanıyorum. 1. Ekram normal LCD TV 2. ekran standart monitör. Şimdi ben 1. Ekranıma hem PS4 gem pc baglıyorum. 2. ekranda video filan izlerken 1. Ekranda PS de takılıyorum. (Lafı baya uzattım anca bagladım kusura bakmayın.) Bu Ekran da bu sistemi nasıl kullanabilirim peki ?
DisplayPort ile.

Berk93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Bir tane örnek gösterebilirmisiniz bu konu hakkında Philips Alıcam ama şu sistemi anlamadım hangi kabloyu alıcam onuda bulamadım...

Yani Anlamadıgım olay şu ;

PC hangi kablo ile baglıcam
PS Hangi Kablo ile Baglıcam

Kabaca düşünürsem eger PC HDMI ile baglarsam PS için dedigin kablonun hangisini alıcam.
Tamamen çıkmazdayım. Hem pc hem ps aynı anda kullana bilicekmiyim?

Son düzenleme:

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Bir tane örnek gösterebilirmisiniz bu konu hakkında Philips Alıcam ama şu sistemi anlamadım hangi kabloyu alıcam onuda bulamadım...

Yani Anlamadıgım olay şu ;

PC hangi kablo ile baglıcam
PS Hangi Kablo ile Baglıcam

Kabaca düşünürsem eger PC HDMI ile baglarsam PS için dedigin kablonun hangisini alıcam.
Tamamen çıkmazdayım. Hem pc hem ps aynı anda kullana bilicekmiyim?
Geçiş yaparak kullanabilirsin.
PS HDMI ile PC Dport ile görüntü aktaracak olay bu.

Berk93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geçiş yaparak kullanabilirsin.
PS HDMI ile PC Dport ile görüntü aktaracak olay bu.

Asus VP278QG 27" 75 Hz 1ms+(2xHDMI+D-SUB+Display) FreeSync Fiyatı

DisplayPort Bunda var. Bunda hem 2 HDIM da var bunda da aynı performansı alabılırmıyım ?

Captcha Verification

Bu önerdıgınız ekranda Dport bulunmuyor ondan dolayı sormuştum... İkisinin arasında her hangı bir farklılık var mı ? İllaki vardır da hani gözle görulen baya buyuk bır fark.