Astral Seyahat - Lucid Dream

Bu konuyu okuyanlar

OglumBakGit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iyi günler öncelikle. Bi kaç gündür bu ikisini araştırıyorum. Kolay birşey değil ikisi de. Ama başarana kadar uğraşmayı planlıyorum. Fakat aklıma bir soru takıldı. Acaba bir risk var mı? Tehlikeli mi? Astralden veya Lucid'ten çıkamama gibi bir durum var mı? Eğer aranızda daha önce deneyenler veya bu işle alakalı ciddi şekilde bilgi sahibi olanlar varsa beri gelsin :)

Reaksiyon puanı
2,146
DH'de sayfalarca yorum vardı bu konuyla ilgili orada ilgilenenler de var sanırım oraları araştır burada hiç duymadım.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Tehlike bizim adımız Şaka bu yana nerden duydun bu konuyu .

OglumBakGit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ordan da okudum fakat bir de burdakilerin fikrini almak istedim.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Sürekli bunlarla uğraşacağım diye vücudunun dengesini bozabilirsin :D

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Amak i Hayal diye bir kitap var onu oku konusu tam senin araştırdığın konuya denk geliyor .

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Size daha büyük bir sır vereyim mi

OglumBakGit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk olarak leyla ile mecnunda duymuştum ardından bi abimiz bahsetti. Daha sonra bunu yapan arkadaşlarımın olduğunu keşfettim. Bir arkadaşım sürekli "Inception'daki gibi arafta kalabilirsin" diyip duruyor o kafamı kurcalıyor. Yoksa yapılabilir bişey imkansız değil sadece biraz zor.

Amak i Hayal diye bir kitap var onu oku konusu tam senin araştırdığın konuya denk geliyor .

Size daha büyük bir sır vereyim mi

Buyur

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
iki ay sadece bitkisel gıdalar ile beslen sonra gör bak neler oluyor.

YEMEKTEYİZHASAN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Benim yakın bir arkadaşım bununla ilgileniyordu. İzlemediği video kalmadı. Kitap, yazı her şeyi ile uğraştı. Ufak ufak bişeyler yapıyordu. Ama bir sorunla karşılaşmadı.

Ama böyle bir tehlikesinin olduğunu söylüyorlar. Kendiside demişti bana.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu tip olaylar cinlerin oyuncağı olman için süper etkili şeyler, beyni etkiliyor ve telkine açık hale geliyorsun. Seyahatinden sonra yeni arkadaşlarınla sana mutluluklar. Sakın bulaşma benden sana abi tavsiyesi.

jaanki07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sağlam bir kaynağa ulaşabilirsen banada haber ver çoğu kaynak güvenilir olmuyor, bende bi süre denedim ancak bi sonuca varabilmek için kesin yollara başvurmak gerekir, gidebilirsen dönebilirsinde bu konuda şüphen olmasın, mesele gidebilmekte zaten , o gücü kendinde toplayabildiğinde sorun kalmaz geri gelmen gibi

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Ayrıca her ne kadar Tehlikelı değil diyor iseler de bence tehlikelı dikkat etmek

Ben doğal olarak yapabiliyorum gereğinden fazla uyudugum zamanlar da doğal olarak gerçekleşiyor ama o Dünyanin fizik kurallari bildiğimiz anlamda değil.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardesım her turlu cıkarsın korkma ama lucid oldugun andansonra kötü şeyler olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya lucid kendi kontrol edebildiğin bir rüyadır. lucidi istediğin zaman bitirirsin hatta lucid rüyada, dokunma olduğu gibi orada bir devlet bile kurabilirsin. bence lucide çık :blush:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Vay be burası alim dolmuş da haberimiz yok. Daha adam gibi beslenmesini bilmeyenlerin yaptıkları muhabbete bak. Protein tozu kullanma ölürsün arkadaşım.

marta88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Astral seyahat ile çok küçük yaşlarda tanıştım..Her zaman hayellerimi süslerdi astral yolculuklar bu yüzden bu konuda yazılmış birçok kitabı daha çok küçük yaşlarda okudum..Küçükken çoğu zaman yalnız başıma kalır astral seyahat yolculukları denemeleri yapardım.Gün geçtiktçe bu denemeler,bende öyle bir hal aldı ki şizofrenik bir biçimde ruhumun bedenimden çıktığına gezip dolaştığıma inanmaya başladım.Aslında bende öyle bir şeyin vuku bulmadığını biliyordum ancak öyle inanmak istiyordum.Bayanlar ve Beyefendiler ben en az 10 yıl bu işe kafa yormuş bu işi yaptığını iddia edenlerle birlikte olmuş onlarla çok zaman geçirmiş bir kardeşinizim.Daha fazla uzatmaya gerek yok astral seyahat bir palavradır.Ne bilimsel nede geleneksel açıdan hiçbir geçerliliği olmayan hayal ürünü bir seyehattir.Astral seyahatı kuranı kerime ve islama dayandırmak isteyenler beyhude bir çabanın içerisindedirler.Astral seyahatin palavra olduğunu anlamak için önce insanın tanımını bilmek gerekir.İnsan et ve kemik yapıyı sevk ve idare eden görünmeyen yapıdır.Yani insanda et ve kemik olan bedenimizle onu sevk ve idare eden ruhtan gayri hiçbir oluşum yoktur.Peygamber efendimiz miraç gecesi mescidi haramdan mescidi aksaya gitmiştir ancak bu gidiş astral beden ile değil hem fiziken yani et ve kemikten oluşan vucüduyla hemde ruhuyla olmuştur zira ölüm haricinde ruhun bedeni terk etmesi söz konusu değildir.Peygamber efendimizin miraç hadisesinde yapdığı bu seyahati kamil insanlarda yapabilir.Nitekim mevlana,yunus emre gibi evliyaullahlarda bu yolculuktan bahseder.Astral seyahat yaptığını iddia edenlerin hepsi şizofren hastasıdır.Zira insan inandığı kadar insandır gece gündüz astral seyahat yapmak için uğraşan bir insan artık olmayan şeyleri tendinde duymaya yapmadığı şeyleri yaptığına inanır.Astral seyahat yolculuk denemelerinde oluşan vucütta elektiriklenme,kalbin hızlı atışı,kulakta çınlama gibi.Eğer bu yazıyı okuyanlar bu yazdıklarımın aksini iddia ediyorsa,astral seyahat vardır diyorsa beri gelsin,ispat etsin ben bu yazım için özür dilemeye hazırım.
Astral seyahat nasıl yapılır,astral seyahat gerçek mi,teknikleri nedir - Netividi

marta88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Astral seyahat ile çok küçük yaşlarda tanıştım..Her zaman hayellerimi süslerdi astral yolculuklar bu yüzden bu konuda yazılmış birçok kitabı daha çok küçük yaşlarda okudum..Küçükken çoğu zaman yalnız başıma kalır astral seyahat yolculukları denemeleri yapardım.Gün geçtiktçe bu denemeler,bende öyle bir hal aldı ki şizofrenik bir biçimde ruhumun bedenimden çıktığına gezip dolaştığıma inanmaya başladım.Aslında bende öyle bir şeyin vuku bulmadığını biliyordum ancak öyle inanmak istiyordum.Bayanlar ve Beyefendiler ben en az 10 yıl bu işe kafa yormuş bu işi yaptığını iddia edenlerle birlikte olmuş onlarla çok zaman geçirmiş bir kardeşinizim.Daha fazla uzatmaya gerek yok astral seyahat bir palavradır.Ne bilimsel nede geleneksel açıdan hiçbir geçerliliği olmayan hayal ürünü bir seyehattir.Astral seyahatı kuranı kerime ve islama dayandırmak isteyenler beyhude bir çabanın içerisindedirler.Astral seyahatin palavra olduğunu anlamak için önce insanın tanımını bilmek gerekir.İnsan et ve kemik yapıyı sevk ve idare eden görünmeyen yapıdır.Yani insanda et ve kemik olan bedenimizle onu sevk ve idare eden ruhtan gayri hiçbir oluşum yoktur.Peygamber efendimiz miraç gecesi mescidi haramdan mescidi aksaya gitmiştir ancak bu gidiş astral beden ile değil hem fiziken yani et ve kemikten oluşan vucüduyla hemde ruhuyla olmuştur zira ölüm haricinde ruhun bedeni terk etmesi söz konusu değildir.Peygamber efendimizin miraç hadisesinde yapdığı bu seyahati kamil insanlarda yapabilir.Nitekim mevlana,yunus emre gibi evliyaullahlarda bu yolculuktan bahseder.Astral seyahat yaptığını iddia edenlerin hepsi şizofren hastasıdır.Zira insan inandığı kadar insandır gece gündüz astral seyahat yapmak için uğraşan bir insan artık olmayan şeyleri tendinde duymaya yapmadığı şeyleri yaptığına inanır.Astral seyahat yolculuk denemelerinde oluşan vucütta elektiriklenme,kalbin hızlı atışı,kulakta çınlama gibi.Eğer bu yazıyı okuyanlar bu yazdıklarımın aksini iddia ediyorsa,astral seyahat vardır diyorsa beri gelsin,ispat etsin ben bu yazım için özür dilemeye hazırım.
Astral seyahat nasıl yapılır,astral seyahat gerçek mi,teknikleri nedir - Netividi

demirdmr

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Astral seyahate nasıl çıkılır hakkında merakınız var ise öncelikle şunu belirtmem gerekiyor. Bedeninizi serbest bırakmalısınız. Rahat olmalısınız. Aynı zamanda yatağınız, yastığınız veya her nerede astral seyahate çıkmak istiyorsanız o alanın konforlu olmasına özen göstermelisiniz. Hiç kimse tarafından rahatsız edilmemelisiniz. Zaten ruhunuz bedeninizden çıkarken o an panik halinde olabilirsiniz. Bu kapsamda korkularınızdan da kurtulmanız gerekiyor. Çünkü korkularınız, endişeleriniz; astral seyahate çıkmanıza engel olacaktır. Bu içerikte astral seyahat hakkında detaylı bilgiler vermişler. Okumanızı tavsiye ederim.