Assassin's Creed Oynanış Sırası

Bu konuyu okuyanlar

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Selam dostlar bir sorum var son zamanlarda assassin's oyunlarına çok merak sardım ve AC:2 AC:3 AC:Brotherhood AC: 4 black flag AC: unity ve AC: revelations indirdim peki hangisinden başlamalıyım hikaye amaçlı olarak yani en eski hangi tarihle başlar hangisiyle devam etmeliyim mesela ac 4 de edward kenway ken ac 3 de torununu yönetiyoruz ya ordan mesela ac 3 ten önce ac 4 oynayacağım umarım derdimi anlatabilmişimidr :D

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
AC: 2-Brotherhood-Revelations bu oyunlar konu olarak birbirini takip eder 3-4 birbirini takip ediyor 1'deki kahramanımız 3'lemedeki kahramanın mentor'u (eğitmeni).

AkçakocaLı

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
Altair ' in heyecanına varmadan Ezio ' nun hikayesi eksik kalır. Assasins Creed serisi 1 -2 - Brootherhood - Revelations olmak üzere 4 seridir fakat 1. oyun Altair üzerine kurulu , diğer 3 ü Ezio üstüne kurulu fakat Altair ' in anıları ve sırları ile ilerleyen bir yapıt. 3 den sonra Shay Cormac , Edward Kenway , Aveline , Arno gibi karakterlerle tanışacaksın.... Şahsen Ezio Auditore oyunda en sevdiğim karakterdir. Oyun evreninde Altair İbn La-Ahad dan sonra ikinci Assasins İdol dür kendisi..

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Anladım teşekkür ederim dostlar malesef 2 brotherhood kuruşuluş sırasında durmadan sorun çıkardı açamadım crack felan yapmam rağmen sildim attım eğerki çok ilgi duyarsam satın alıcam yada bırakıcam bu sevdayı şimdi revelations unity ve black flag oynuyorum :D

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Anladım teşekkür ederim dostlar malesef 2 brotherhood kuruşuluş sırasında durmadan sorun çıkardı açamadım crack felan yapmam rağmen sildim attım eğerki çok ilgi duyarsam satın alıcam yada bırakıcam bu sevdayı şimdi revelations unity ve black flag oynuyorum :D

Revelations oynarsan hikayeden hiç bir şey anlamazsın yavan geçer bence seriyi bozmadan oyna.

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Revelations oynarsan hikayeden hiç bir şey anlamazsın yavan geçer bence seriyi bozmadan oyna.
Hocam şu sıralar okuldan dolayı felan zaten hiç parada atmamam bir türlüde yapamadım 2 ve brotherhood u olduğum yerde çatladım sinirden sildim o sinirle oyunları birde brotherhood u şu yüzden kuramadım tam inmemiş galiba iso yu okumadı bayağı bir üzülüp onuda sildim :D

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
AC1 AC2 Brotherhood ve Revelations'ı sırasıyla oyna. Sonrasını sen bilirsin. Revelations dan sonrası beni sarmadı.(Yakın çağ yeni çağdan dolayı) Bu sene çıkacak olanı bekliyorum. Muhtemelen mısırda antik çağda geçecek.

TheKutluG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Altair ' in heyecanına varmadan Ezio ' nun hikayesi eksik kalır. Assasins Creed serisi 1 -2 - Brootherhood - Revelations olmak üzere 4 seridir fakat 1. oyun Altair üzerine kurulu , diğer 3 ü Ezio üstüne kurulu fakat Altair ' in anıları ve sırları ile ilerleyen bir yapıt. 3 den sonra Shay Cormac , Edward Kenway , Aveline , Arno gibi karakterlerle tanışacaksın.... Şahsen Ezio Auditore oyunda en sevdiğim karakterdir. Oyun evreninde Altair İbn La-Ahad dan sonra ikinci Assasins İdol dür kendisi..
Az Önce BrotherHood'u Bitirdim Fakat Olay Sırasına Göre gitmek İstiyorum. Kız Bıçaklandı Fakat Revelations'a Geçince Direk Animus Adasındayız. Oyunu Normal Çıkış Tarihlerine Göremi Oynamalıyız?