Asphalt 9:Legends Oyuncuları Buraya

Bu konuyu okuyanlar

badb0y06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Formatted attım telefona. Bu seferde play Store bağlantısı olmuyor. İlerlemem kayboldu. Mail adresim doğru ama bağlanmıyor bir türlü

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,271
Formatted attım telefona. Bu seferde play Store bağlantısı olmuyor. İlerlemem kayboldu. Mail adresim doğru ama bağlanmıyor bir türlü
E-mail ile hesabı oyuna bağlama kısmında zorluk yaşıyorsanız geliştiricilerden destek alınız.

badb0y06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sonunda hallettim. Oyunu pcden lndirmistim. Telefondan 6-7kere deneme sonunda indirdim. 1gb iniyor iptal oluyor. Yarısı iniyor iptal oluyor. Sonunda hallettim

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,271
Sonunda hallettim. Oyunu pcden lndirmistim. Telefondan 6-7kere deneme sonunda indirdim. 1gb iniyor iptal oluyor. Yarısı iniyor iptal oluyor. Sonunda hallettim
Peki, sevindim sorunun çözüldüğüne. :)

Abdullah Terzi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kulüp.png

Arkadaşlar 2 kişilik aktif bir PC kulübüyüz hepinizi bekleriz

Ali İsmail ferah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asphalt 9 özellikle grafiksel anlamda çok kaliteli bir oyun olmuş,PC'de oynayabileceğiniz 20-30 GB'lık yarış oyunlarından grafik olarak aşırı bir farkı yok.Oynanış olarak Asphalt 8 ile kıyaslayıp beğenmeyen büyük bir kitle var fakat bana oynanış olarakta gayet yeterli geldi.Özellikle Mobil platformun yanı sıra Windows içinde oyunun gelmesi çok iyi oldu.

Touch Drive özelliğini çok eleştirilmiş fakat oyunda manuel oynamaya seçeneğininde olduğunu belirleteyim.Manuel oynamadan çok oyunculu yarışlarda iyi bir derece yapmanız çok zor oluyor.

Oyundan puan kırdığım tek nokta Çapraz Platform desteğinin olmaması oldu.Windows,IOS,Android kullanıcıları hepsi kendi platformunda yarış yapıp,kulüp kurabiliyor buda oyuncuların bir çatı altında toplanmasını zorlaştırıyor.

Oyunda yeni araçlar açmanız için Araç Çizimleri yani diğer oyunlardaki adıyla kart toplamanız gerekiyor,kartları yarışlardan topladıkça yeni araçlar açabiliyorsunuz.

Oyunda P2W dengesi de gayet iyi sağlanmış.Oyuna para harcayan bir oyuncu sadece sizden kısa bir süre de araçları açabiliyor.Fakat özellikle günlük etkinliklere katılırsanız kısa sürede çoğu aracın kartlarını kazanarak kilidini açabilirsiniz.Yarış aşamasına gelince arabanız ne kadar iyi olursa olsun beceri bir adım öne geçiyor.

Oyun hakkında başka sorusu olan varsa konu altından sorabilir.

badb0y06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Facebook hesabimla giriş yaparken bağlanmadı hatası veriyor. 5 gündür düzelmedi. Başına gelen var mıdır

badb0y06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar hesabım 14 günlük ban yedi. İlerlemeniz silinecek diyor. Arabalar mı gidiyor yoksa jeton veya oyunici kredi mi gidiyor bilgisi olan varmı dır

AKIN61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar asphalt 9 pc sürümünde çözünürlük skalasini deği̇şti̇rdi̇ği̇mde oyun kapaniyor.Çözüm önerebi̇li̇rmi̇si̇ni̇z pls

web-master

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim wifide oyun açılıyor, hücresel veride açılmıyor. tel iphone 6, giriş ekranında kalıyor, internet hatası veriyor, bendeki asphalt9 legends...

Eren5751

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
Omu bizle oynuyor biz mi onu oynatıyoruz belli değil sinirimi bozdu oyun hiç güzel değil.

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Omu bizle oynuyor biz mi onu oynatıyoruz belli değil sinirimi bozdu oyun hiç güzel değil.
Klasik Gameloft tabii ki oyun içinde hızlıca ilerlemek ve diğer kullanıcılarla rekabet edecek seviyeye gelmek istiyorsan para vermen gerekli. Tek oyunculu kısımda da aynı şekilde yapay zekayı daha iyi yapmak yerine yapay zekaya senin sahip olduğun arabanın çok daha hızlısını vererek oyunu zorlaştırmaya çalışmış yani oyunda yetenek faktörü epey sönük kalmış. Eğer sen kendi çabalarınla araba açmaya kalkarsan bu çok uzun sürüyo ki kimse oturup bir mobil oyuna o kadar saatlerini vermez ayrıca saçma bir şekilde oyun içinde touchdrive kullanımına teşvik var ve ben bunu hiç anlamıyorum bence oyuna zarar veren bir durum. Kısacası gün içinde sıkılınca 10dk bakıp çıkayım veya otobüste filan oynarım kafasında oyun değil oturup işsiz gibi saatlerini vermen gereken bir oyun. İyi tarafı ise grafiklerin güzel olması asphalt 3 e göre devrimsel bir görüntü yok ortada ama mobile göre cidden iyi grafikler.

Eren5751

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
evet grafikler güzel ama söylediğim gibi istediğim yere gidemezsem ne anladım grafikten yanlış mıyım araç bir şerit üzerinde gidiyor ve onunun görmesini istediğimiz şeyleri gösteriyor 8 de en azından ters dönüyorduk bir şeyler yapabiliyorduk bu kısıtlama hiç hoş değil o yüzden oyunu bıraktım 10 dakika oynadım sonra 8 e geçtim yine

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
evet grafikler güzel ama söylediğim gibi istediğim yere gidemezsem ne anladım grafikten yanlış mıyım araç bir şerit üzerinde gidiyor ve onunun görmesini istediğimiz şeyleri gösteriyor 8 de en azından ters dönüyorduk bir şeyler yapabiliyorduk bu kısıtlama hiç hoş değil o yüzden oyunu bıraktım 10 dakika oynadım sonra 8 e geçtim yine
Touchdrive ayarını kapatırsan sorunun çözülür istediğin yere gidersin.

Eren5751

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
OHOoOoOOOOOOo şimdi değil o zaman lazımdı bu :D

Kaleli76

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar asphalt 9 da C sezonunda aşağıda ki resimde bulunan arabanın çizimini nasıl tamamlayabilirim. Bütün bölümleri bitirdim ama bu arabayı açamadığım için doğunun parisi bölümünü oynayamıyorum... 67405

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190225-183900_Asphalt 9.jpg
    Screenshot_20190225-183900_Asphalt 9.jpg
    66.6 KB · Görüntüleme: 539

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Merhaba arkadaşlar asphalt 9 da C sezonunda aşağıda ki resimde bulunan arabanın çizimini nasıl tamamlayabilirim. Bütün bölümleri bitirdim ama bu arabayı açamadığım için doğunun parisi bölümünü oynayamıyorum...Ekli dosyayı görüntüle 67405
Mavi jeton biriktirip kart paketi alacaksın sürekli içinde 6 lı şekilde çıkabiliyor bir de altın biriktirip sana özel mağzada o arabaya ait çizim teklifinin çıkmasını bekleyeceksin çıkınca 5 ini birden alacaksın.

Kaleli76

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mavi jeton biriktirip kart paketi alacaksın sürekli içinde 6 lı şekilde çıkabiliyor bir de altın biriktirip sana özel mağzada o arabaya ait çizim teklifinin çıkmasını bekleyeceksin çıkınca 5 ini birden alacaksın.
Teşekkür ederim

Karal28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi oyunlar arkadaşlar Texas kulübüne katılımlarınızı beklerim Android ?

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Telefon P20 Lite, sorunsuz oynuyorum.

Oyundaki adım: KamtariR
Takım: BABALAR

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Yok mu asphalt oynayan forumda :)

SDN Takımını kurarız.

cafcuf09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyundaki adım: palaremzi
Takım: #a8df5 Android ?

Son düzenleyen moderatör:

cgokhans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar android de sağlam bir grubu olan var mı? günde 3k ya yakın puan kasıyorum ama garaj seviyem düşük diye iyi kulüpler beni atıyor hemen. önyargılı davranıyorlar. güzel araçlar açmak istiyorum bunun için sağlam bir kulübe ihtiyacım var.

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Benim garaj sv. 13

Ama oynayamıyorum bu aralar, öyle stres atmak için arasıra giriyorum.

cgokhans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim garaj sv. 13

Ama oynayamıyorum bu aralar, öyle stres atmak için arasıra giriyorum.
senin araçlar açıktırda ondan arada giriyorsundur hocam. bende açılacak araç daha çok :) 30 aracım var. garaj seviyesi daha 7. 8 olması için bile herhalde 4 tane tane araç açmam lazım. aşırı puan istiyorlar. 13 levelse sizin araç sayısı 50 falan olmalı herhalde :D

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
senin araçlar açıktırda ondan arada giriyorsundur hocam. bende açılacak araç daha çok :) 30 aracım var. garaj seviyesi daha 7. 8 olması için bile herhalde 4 tane tane araç açmam lazım. aşırı puan istiyorlar. 13 levelse sizin araç sayısı 50 falan olmalı herhalde :D
evet 50