Aşk kapıyı çalınca.

Bu konuyu okuyanlar

tarık1341

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Valla ben kızı mutlu edememekten çok korkuyorum.Her şeyi tek yapmayı sevdiğimden bilmiyorum ne yapacağımı...Hayatımın odak noktası ben oldum resmen ve kimse geçemiyor...İlk konuşmadam sonra bocalama başlıyor.Ablamada soramıyorum ki aramız iyi değil.

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Aşkın olduğu yerde bütün kapılar açılır, mutluluğa kavuşur ve işlerin rast gittiğine şahit olursun kardeşim. Aşka inan! Sev ve sevil işte bütün mesele bu!

Emre Gökgedik

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Her ne kadar günümüzde pek mümkün olmasa da; doğru insan ve doğru düzeyde olduğu zaman tadından yenmez bir duygu. İnsana pek fazla faydası olduğunu düşünüyorum. :)

Reaksiyon puanı
617
Valla ben kızı mutlu edememekten çok korkuyorum.Her şeyi tek yapmayı sevdiğimden bilmiyorum ne yapacağımı...Hayatımın odak noktası ben oldum resmen ve kimse geçemiyor...İlk konuşmadam sonra bocalama başlıyor.Ablamada soramıyorum ki aramız iyi değil.
Hayatta korkularımız yüzünden bi çok şeyi kaybettik bi çoğumuź korkuların üstüne gitmelisin onu mutlu edememekten korkmak yerine onu nasıl mutlu edeceğini düşün ve yaşa

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Hayatta korkularımız yüzünden bi çok şeyi kaybettik bi çoğumuź korkuların üstüne gitmelisin onu mutlu edememekten korkmak yerine onu nasıl mutlu edeceğini düşün ve yaşa
Aa süpürgesiz cadı :D
Bırakma buraları ya.

tuttumseni

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Bazen öyle bi anda öyle bi zamnsız gelir ki aşk, neye uğradığını şaşırırsın. Aşk adına yok olan inancın yeniden doğar. Bir umut dolar yüreğine, tüm acılarını yaşanmışlıklarını siler atar. Değerli olduğunu hissedersin, yaşadığını farkedersin. Aşka olan güvenin tazelenir. Bi daha kimseye açmam dediğin kalbinin kapısı aralanır. Yeniden varolursun.
Kendini bi çöp kadar değersiz hissettiğin zamanları unutursun. Yüzün güler yeniden.
Yeniden merhaba dersin mutluluğa.
platonik hiç çekilmiyor beee yinede sevmek sevilmek cok güzel birsey