Aşk kapıyı çalınca.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Gerçek aşk Allahadır. Biz insanlara duyduğumuz sevgi ve bağlılıktır. Bu zamana kadar hiç aşık olmadım nasıl bir duygudur bilmiyorum. Herkesin kaderinde yazılmışsa muhakkak, o kişiyi hiç hayalinizde düşündünüz mü?.. Bu devirde aşk öyle oyunlara geliyor öyle fırlatılıp atılıyor ki ne inanç kalıyor ne sevgi ne sadakat.. Aşk nefsine hakim olan yigitlerin işidir.

Death Mark

Epic
Yönetici
Moderatör
Yeniden başına gelene kadar böyle düşünüyo insan. Ve niyetin olmasına gerek yoktur. Niyetin olmasada o isteyince buluyo iste
Ne yazıkki imkanlarım az olduğundan bir şeyin olmayacağından emin olduğumdan dolayı o durumda kimseyle muhatap olmuyorum uzaklaşıyorum

Belissima

Süpürgesizz Cadı...!
Bazen öyle bi anda öyle bi zamnsız gelir ki aşk, neye uğradığını şaşırırsın. Aşk adına yok olan inancın yeniden doğar. Bir umut dolar yüreğine, tüm acılarını yaşanmışlıklarını siler atar. Değerli olduğunu hissedersin, yaşadığını farkedersin. Aşka olan güvenin tazelenir. Bi daha kimseye açmam dediğin kalbinin kapısı aralanır. Yeniden varolursun.
Kendini bi çöp kadar değersiz hissettiğin zamanları unutursun. Yüzün güler yeniden.
Yeniden merhaba dersin mutluluğa.
Aşk sanıyodum belkide.

Valla ben kızı mutlu edememekten çok korkuyorum.Her şeyi tek yapmayı sevdiğimden bilmiyorum ne yapacağımı...Hayatımın odak noktası ben oldum resmen ve kimse geçemiyor...İlk konuşmadam sonra bocalama başlıyor.Ablamada soramıyorum ki aramız iyi değil.

Aşkın olduğu yerde bütün kapılar açılır, mutluluğa kavuşur ve işlerin rast gittiğine şahit olursun kardeşim. Aşka inan! Sev ve sevil işte bütün mesele bu!

Her ne kadar günümüzde pek mümkün olmasa da; doğru insan ve doğru düzeyde olduğu zaman tadından yenmez bir duygu. İnsana pek fazla faydası olduğunu düşünüyorum. :)

Belissima

Süpürgesizz Cadı...!
Valla ben kızı mutlu edememekten çok korkuyorum.Her şeyi tek yapmayı sevdiğimden bilmiyorum ne yapacağımı...Hayatımın odak noktası ben oldum resmen ve kimse geçemiyor...İlk konuşmadam sonra bocalama başlıyor.Ablamada soramıyorum ki aramız iyi değil.
Hayatta korkularımız yüzünden bi çok şeyi kaybettik bi çoğumuź korkuların üstüne gitmelisin onu mutlu edememekten korkmak yerine onu nasıl mutlu edeceğini düşün ve yaşa

stat counter