Aşk kapıyı çalınca.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Belissima

Süpürgesizz Cadı...!
Bazen öyle bi anda öyle bi zamnsız gelir ki aşk, neye uğradığını şaşırırsın. Aşk adına yok olan inancın yeniden doğar. Bir umut dolar yüreğine, tüm acılarını yaşanmışlıklarını siler atar. Değerli olduğunu hissedersin, yaşadığını farkedersin. Aşka olan güvenin tazelenir. Bi daha kimseye açmam dediğin kalbinin kapısı aralanır. Yeniden varolursun.
Kendini bi çöp kadar değersiz hissettiğin zamanları unutursun. Yüzün güler yeniden.
Yeniden merhaba dersin mutluluğa.

syfsn

Profesör
Kesinlikle değil. İtiraf ettiğiniz de o "arkadaş olarak görüyorum" lafını duyunca bütün o güzellikleri uçup gidiyor. Anca efkar basıyor.
Hocam zaten işin mühim kısmı iş o aşamaya gelmeden karşındakine onu sevdiğini anlamasını sağlamakta. Ancak biz erkekler sanırım karşımızdakini kaybetmekten korktuğumuzdan az daha arkadaş gibi yada az daha seviyeli yanaşıyoruz. Ki buda karşımızdakini şoka uğratıyor

Bende zamanında birine ben seni seviyorum demiştim hatta 5 sene falanda uğraştım oda aynı yazdığın gibi söylemişti ben aşk arıyorum böyle zamansız plansız olmalı diye neyse öğrendim biriyle görüşüyomuş artık zamanlı mı zamansız mı bilmemde o görüştüğü arkadaşın geçenlerde düğünü vardı zamansız aşk arayan o kişide hala babasının evinde zamansız aşk bekliyo :) Sevgi ve sadakat yoksa aşk dediğiniz üç beş aylık heves hele ki şu zamanda çıkan dizileri izleyip gerçekleri göremeyen kızlar olduktan sonra :)

Belissima

Süpürgesizz Cadı...!
Bende zamanında birine ben seni seviyorum demiştim hatta 5 sene falanda uğraştım oda aynı yazdığın gibi söylemişti ben aşk arıyorum böyle zamansız plansız olmalı diye neyse öğrendim biriyle görüşüyomuş artık zamanlı mı zamansız mı bilmemde o görüştüğü arkadaşın geçenlerde düğünü vardı zamansız aşk arayan o kişide hala babasının evinde zamansız aşk bekliyo :) Sevgi ve sadakat yoksa aşk dediğiniz üç beş aylık heves hele ki şu zamanda çıkan dizileri izleyip gerçekleri göremeyen kızlar olduktan sonra :)
Ya nedense suç hep kizlarda :)

Aşk`ı fakire sordum 1 dilim ekmek dedi..
Aşk`ı zengine sordum 1 dk`lık zevk dedi..
Aşk`ı deliye sordum, boşunamı deli oldum dedi ;)

stat counter