Aşırı ısınma

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ER74N

Üyecik
Şuan kullandığım telefon C5mobile noa
Telefon ile 30 dakika oynadığında telefonun üst kıs mı ısiniyor ama alt tarafı isinmiyor
Telefon 0 masraf yapmadan nasıl cozebilirim çözülemez ise
Masraflı yoluyla olanları yazarsanız sevinirim
Ve de acele olursa iyi olur

Selamlar:)
Telefonun işlemcisi kameranın etrafındadır.Genellikle o bölge çok ısınır.Niye ısınıyor konusunda ise kullanmadığınız uygulamaları silin. Ve çok güvenilmeyen uygulamaları indirmeyin.(Apk dahil)
Apk olduğu için virüslü olabiliyor:)
Virüste telefonu ısıtır böylelikle
Ayrıca sorun çözülmezse
Bir virüs programıyla tarama yapmanızı öneririm
Virüs programı olarak;
Avast mobile security
Kaspersky anvirus
Dr web mobile securtiy

Son düzenleme:

Drangleic

Profesör
Aşırı bir sıcak mevcutsa sorun ancak onun dışında oyun açıldığında ısınmayan cihaz zaten yok.

İlginç bir durumdur, çünkü benim bildiğim bu soğumanın olması için ısının alttan takılan kapaktan iletim yoluyla dışarıya atılması şeklinde olanıdır. Benim galaxy J5'de ısınma en alttandır ve soğuma da yine en alltan soğuk havanın havadaki temasıyla oluyor genellikle. Çok gereksiz programları temizleyip virüs taraması da yaparsanız nispeten ısınması azalabilir diye düşünüyorum. Kolay gelsin.

İlginç bir durumdur, çünkü benim bildiğim bu soğumanın olması için ısının alttan takılan kapaktan iletim yoluyla dışarıya atılması şeklinde olanıdır. Benim galaxy J5'de ısınma en alttandır ve soğuma da yine en alltan soğuk havanın havadaki temasıyla oluyor genellikle. Çok gereksiz programları temizleyip virüs taraması da yaparsanız nispeten ısınması azalabilir diye düşünüyorum. Kolay gelsin.
Katılıyorum size
Peki siz bana katılıyormusunuz?
(2.mesaj benimki):)