Asansör Kullanımında dikkat edilecekler

Bu konuyu okuyanlar

xxmolinaxx

Doçent
Reaksiyon puanı
105
Toplumda azınlıkta olsa asansör kullanımının yanlış yapıldığını görüyoruz son yaşadığım olaydan sonra bu videoyu çekmeye karar verdim Dilerim asansörü verimli kullanmasını bilmeyen kişilere bu video ulaşır hem zaman kaybı hemde enerji israfı olmaZ

Mahperi

Asistan
Reaksiyon puanı
410

Toplumda azınlıkta olsa asansör kullanımının yanlış yapıldığını görüyoruz son yaşadığım olaydan sonra bu videoyu çekmeye karar verdim Dilerim asansörü verimli kullanmasını bilmeyen kişilere bu video ulaşır hem zaman kaybı hemde enerji israfı olmaZ​

Güzel ve ilginç bir bilgilendirme olmuş, emeğinize sağlık.

Mahperi

Asistan
Reaksiyon puanı
410
Belki tuhaf olacak ama bu konuda okullarda bilgilendirilmesi lazım insanların Toplamda büyük enerji kaybı yaşanıyor. Yorumunuz için teşekkürler
Kesinlikle katıliyorum,
Ve genelde vardır uyarı yazısı; gitmek istediğiniz yöne basın diye, ama ısrarla ikisine de basılıyor.
Direkt yaziyi gosterdigimde tepki: "aa görmemişim" bakmadın ki goresin mübarek.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu asansör sistemi de ilgimi çekmişti, ülkemizde varmı bilmiyorum, lakin;
Daha dinamik kullanım için geçerli görünüyor.

https://youtu.be/7KNuPdxtuIg

Son düzenleme:

xxmolinaxx

Doçent
Reaksiyon puanı
105
Kesinlikle katıliyorum,
Ve genelde vardır uyarı yazısı; gitmek istediğiniz yöne basın diye, ama ısrarla ikisine de basılıyor.
Direkt yaziyi gosterdigimde tepki: "aa görmemişim" bakmadın ki goresin mübarek.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu asansör sistemi de ilgimi çekmişti, ülkemizde varmı bilmiyorum, lakin;
Daha dinamik kullanım için geçerli görünüyor.

Kaynak: https://youtu.be/7KNuPdxtuIg

Bu asansör apartmanlara uygun olmaz herhalde yaşlısı var küçük çocuğu var ayrıca ev eşyası taşıyamayız:) Burası belediye binası imiş

Biz normal çalışanı kullanamıyoruzki bununla hergün bir kaza haberi

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Özellikle hastaneler de bilen bilmeyen hepsine basıyor yeter ki gelsin. Hatta kapı açılıyor millet birbirine kızıyor kapıya yakın durmayın sensör kapanmasına neden oluyor halbu ki asansöt kata gelmiş binen binmiş ama aynı katta butonlara basan başkaları olduğu için kapı kapanmak bilmiyor. Bu çift buton bence yanlış tek buton olacak sistem kendi ayarlayacak.