Artık Para Kazanmak Çok Kolay !!!

Bu konuyu okuyanlar

Behzat Ç.

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Merhaba arkadaşlar para kazanmak emek, çok uğraş gerektiren bir süreç.Çoğu siteler güvenilir değil yada paypal kapalı olduğundan yapılan ödemelerin alınması zorlaşıyor.Size önereceğim site ödeme konusunda tr de çalışan ödeme şekilleri kullanıyor ve oldukça güvenilir.2007 tarihinden kurulmuş kendini kanıtlamış olan bir sitedir.Genel olarak anketten para kazanılıyor fakat diğer yollardanda biraz uğraşarak anket kadar para kazabilirsiniz.Anket ücretleri 0,5 dolar dan başlıyor 1 dolar ve dahada fazla denk gelebiliyor.Giriş yaparken kendinizi evli ve 4 cocuklu bayan olarak kaydedirseniz daha çok anket geliyor.Vede anketleri okuyup düzgün cevaplar vermelisinizki gelen anketler artsın. Anket dışında tasks lar bölümünde basit sorular var tabi bunlar için az ingilizceniz olmalı ve translate den yardım alabilirsiniz. Bu yolla kazancınız az olsada burada yaptğınız 100 soru ve yuzde 70 doğruluk oranına gelince level atlıyorsunuz level atlayınca daha yuksek kazanclı sorular veriliyor ve genel olarak cözdüğünüz soru sayısına göre ilk ona girenlere 100 dolar dan başlayan paralar veriliyor ama okadar soru çözmek gerçekten çok zor.Diğer offers bölümünde android veya ios larda oyun yükleyerek,bilgisayarınızda oyun oynayarak ve gene kendi içinde anketler doldurup küçük küçük meblağlarla para kazanabilirsiniz.Aşağıdaki verilen linkten bağlanıp ad soyad ve yazdğınız emailinizi onayladıktan sonra giriş yapabilirsiniz. Referans olarak benim linkten kayıt olunca siteden sorularınızı cevaplıcam. Çok büyük paralar beklemeyin ama ne azından sigara paranızı çıkartabilirsiniz :).Tıklayın

https://www.clixsense.com/en/My_Account-Account_Summary

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
sen yapma bari bedavadan kim kime para veriyor buraya gelip referans ile üye çekmeye çalışıyorlarki para alabileler oda garantisi yok

Behzat Ç.

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Telefon Numarası Gerekiyormu ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

sen yapma bari bedavadan kim kime para veriyor buraya gelip referans ile üye çekmeye çalışıyorlarki para alabileler oda garantisi yok
Ben başka birinin postunu kopyaladım uzaktan yakından hiçbir bağlantım yok şuan yeni kayıt oldum zaten sizde herkesi uyuşuturu kaçakcısı sanıyorsunuz.

Son düzenleme: