Artık birisinden bahsettiğimizde ona bildirim gitmemesi sorunu çözülebilir mi ?

Bu konuyu okuyanlar

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Uzun zamandır var olan bir sorun. @Halktan Biri @ShiftBoss @Ben Kenobi @ConfickerBelasi kimi etiketlememi isterseniz. Bildirim gitmiyor. Yada belki de ben bildirim ayarlarım tam olmasına rağmen tek bildirim almayan kişiyimdir bilmiyorum ama rahatsız edici bir durum var benim baktığım yerden. Eğer başkaları bildirim alıyorsa da lütfen yazsın, eğer benim hesabıma yönelik bir sorun varsa da onu çözelim artık. Aylardır aynı sorun var ve ayarlarımda bildirimler açık.

ShiftBoss

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
289
@eronis merhaba, geliştiricimiz @Fatih Toprak 'tan yardım isteyelim bu hata ile ilgili.

(edit: bu gönderideki etiketleme bildirimi bana geldi)

JBVco71QTpW46u-UqWQZcA.png

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Sağolun, bildirim ayarlarım şu şekilde.

Screenshot_2017-06-21_18-12-26.png

Sanırım bu ayarlardan kaynaklı bir sorun değil ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bir hata daha var biri bir şey yazıp gönderdikten sonra gönderen kişi başka birini alıntılayıp onuda gönderdiğinde ilk mesajla birleşip alıntı yapılana bildirim gitmiyor.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Bir hata daha var biri bir şey yazıp gönderdikten sonra gönderen kişi başka birini alıntılayıp onuda gönderdiğinde ilk mesajla birleşip alıntı yapılana bildirim gitmiyor.
zaten ilk alıntı sahibine gitmemesi lazım mantıken bana göre yani sen ikinci şahısı alıntılıyorsun zaten

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Bu konuda beni etiketlediğiniz için bana bildirim geldi. Ama bazen sorun olabiliyor. Örneğin benim açtığım konuya sonradan yazılan mesaj için bana bildirim gelmemesi gibi. Ama bu sorunla çok sık karşılaşmıyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
zaten ilk alıntı sahibine gitmemesi lazım mantıken bana göre yani sen ikinci şahısı alıntılıyorsun zaten
Hayır işte ikinci alıntı yapılana gitmiyor. Mesela adam birşey yazıyor sonra bi 5dk sonra aklına başka birşey geliyor aklına beni alıntılıyor. O 5dk önce yazdığı mesajla birleşiyor ve bana bildirim gelmiyor.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Hayır işte ikinci alıntı yapılana gitmiyor. Mesela adam birşey yazıyor sonra bi 5dk sonra aklına başka birşey geliyor aklına beni alıntılıyor. O 5dk önce yazdığı mesajla birleşiyor ve bana bildirim gelmiyor.
ok haklısın o konuda ilkine geliyor sadece

M

Murat Burç

SDN Okuru
upload_2017-6-23_0-0-0.png

PARAzitCELL bir mesaj atmış ardından bir mesaj daha atmış iki mesaj birleşmiş sonra 3.cü bir mesaj atarak beni etiketlemiş o da birleşmiş . Beni etiketlediği halde bana bir bildirim gelmedi. Merak edip konuya ikinci defa bakmasam görmeyecektim. Bu sorunla da ilgilenirsiniz sanırım.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Ekli dosyayı görüntüle 24638
PARAzitCELL bir mesaj atmış ardından bir mesaj daha atmış iki mesaj birleşmiş sonra 3.cü bir mesaj atarak beni etiketlemiş o da birleşmiş . Beni etiketlediği halde bana bir bildirim gelmedi. Merak edip konuya ikinci defa bakmasam görmeyecektim. Bu sorunla da ilgilenirsiniz sanırım.

Notlarımın arasına aldım dostum. Teşekkürler.