ARMA 3 BattlEye Client Not Responding, Being kicked. [ÇÖZÜM]

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Selam Arkadaşlar,

Oyun eski olmasına rağmen sunucuları halen dolu biraz optimizasyon sorunu olsada çok iyi bir savaş simülasyonu oyunudur. Çözüm adımlarını paylaşmadan önce oyunu satın almak isteyenlere bilgi vermek istiyorum. Oyun şuanda Steam'da 99,99TL'dir. Oyunu satın aldığınız da her şey bitmiş olmuyor. Çünkü oyunun içerisinde APEX,DLC gibi paketler var bu paketler olmadan oyun içerisinde bazı özellikleri kullanamıyorsunuz. APEX 199TL, DLC 89 TL'dir.

Oyunu Steam'dan satın alabilirsiniz.

Ayrıca forumumuzda ARMA 3 Oynayanlar Kulübü'ne buradan ulaşabilirsiniz.

"BattlEye Client Not Responding" sebebi cogunlukla modem ve router ile mikro baglanti ile yasadiginiz sorunlarla ilgilidir

Çözüm olarak bir kaç yöntem;
1- Eğer battleye başlatmasında sorun yaşıyorsanız bunun birincil anlami Battleye.DLL yüklü dosyaları yok demektir. "Oyun Önbelleğini doğrula demelisiniz."

Diğer çözümler ise :
* Oyun Önbelleğini doğrulamak,
* Tekrar silip yüklemek,
* BEClient.DLL dosyasını battleye.com dan indirip güncellemek. (ÖNEMLİ) ( BattlEye – The Anti-Cheat Gold Standard » Downloads )
* Modemi yeniden başlatmak,
* Firewall ı kapatmak / Antivirüs battleye ile bazen çakışmaktadır.
* Bigisayarın DNS ve IP adreslerini kontrol etmek

Bu adımlar sonrasında ben bu sorunu giderdim sizinde sorununuz giderilecektir. Sorunu giderilmeyenler bu konu altına yazabilir.

BattlEye Client Not Responding, Being kicked. [ÇÖZÜM] | Arma3 Destek
BattlEye Client Not Responding, Being kicked. [Solution][Fix] :: DayZ Troubleshooting