Arkadaslar Lutfen bakiniz! Vista ULTIMATE

Bu konuyu okuyanlar

Batista

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaslar! Ben Windows Vista home basic 32bit olan pc mi Ultimate ye cevirecektim. Ama kurma asamasinda bana böyle bir yazi gelip ve iptal oluyo. Ne yapmam lazim ? Niye böyle oluyor ? Yardimci olursaniz Ultimate yi size de gönderebilirim.. x64 & x86 pc lere kurabilirsiniz... yazi bu. ¨You can't do a typical upgrade using an installation disc that's different from the languange instaööed on your computer. Go Online to see how to install Windows 7 and keep your files and setting..... Lutfen yardimmmmmmmmmmmm

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
Sanırım kurduğun ultimate ingilizce ama home basic türkçe. Dil desteği yok sanırım. Formatlayıp kurmayı dene yedeklerini aldıktan sonra.

sci3

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
yüklediğin diski değiştir, farklı Ultimate Dvd'si ile dene..

Batista

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanırım kurduğun ultimate ingilizce ama home basic türkçe. Dil desteği yok sanırım. Formatlayıp kurmayı dene yedeklerini aldıktan sonra.

Yok benim pc dil'i Isvec'ce... Format atsamasina atarim ama CD si yok nasil olcak ?:helpsmilie:

Batista

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yüklediğin diski değiştir, farklı Ultimate Dvd'si ile dene..

walla bende DVD si yok.. Programi indirdim.. Ultimate windows 7 icin activity de istemiyo cunku program cracklanmis.. sorun sadece bu dil seyinde iste.. ondan kuramiyorum pc ye

Batista

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
walla arkadaslar ne yapacagimi bilmiyorum :((( fazla da anliyorum degil yani.. program hazir ahh bu dil sorunu cikti iste.. Pc nin dil i Isvec' ce

0mrdr5

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
olum ne isveççesi ya:D bide flood yapmamanı öneririm

önce formatla sonra kur