Arkadaslar Laptop acilmiyor Bi Bakarmisiniz

Bu konuyu okuyanlar

cankarlo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar bende acer laptop var isletim sistemi vista home pre gecen gun http://www.giveawayoftheday.com/partition-table-doctor/ bu progrmi yükledim Hard disc hatalari felan varsa bulsun diye Fabrika ayarin da C D ve bide recovery bölümü vardi. Ben aldigimda d yi 2 ye bölüp e bölümü yapmistim kullaniyordum Sonra bu programi yükledim program bir taradi bir seyler yapti ve kapatip açtigim da bi baktim ki E kaybolmus herhalde birlestirdi d ile overloped felan yaziyordu . Normalde bilgisayarin recovery bölümü vardi ya o da mi gitti diye telaslandim v bilgisayari yeniden baslattim acer logosu cikarken Alt +F10 yapinca recovery bölümüne geçiyordu ve fabrika ayarlari ile tekrardan kurabiliniyordu Simdi o bölüm cikmiyor ve bilgisayar hiç bir _ekilde acilmiyor Acer logosundan sonra siyah bir ekran ve bir çizgi yanip sonuyor Yeniden kapatip açsamda hep ayni hareket - bu i_aret yanip sonuyor öylece bekliyor Sizce ne olmustur bir bilen var mi ? Format atip recovery bölümünü de kaybetmek istemiyorum Ne yapmam laz1m Suân bilgisayar acilmiyor

@DN@N

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Hiren boot cd var
ara bişiler bulursun cd den çalışıo ve kurtarıcı yazılımlar var.çok bilgim yok ama denemektte fayda var

amiga.os

Asistan
Reaksiyon puanı
0
vista dvdsi ile formatla, demek recovery bölümü de uçtu, sürücüleri acer'ın sitesinden indirirsin.

cankarlo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla servise gönderdim.. vista cd si yok bende .. factory backup cdlerim vardı.. onu taktım hata verdi.. olmadı yani.. gönderdim servise.
bidaha da öle lüzümsüz programlara bulaşmak mı töbe

yashale

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ah vista ah, canavar gibi pc yi ne hale getiriyor. Oysa ki xp olacak ki, şahane olur..

eozulu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
walla bende msi var vista yüklü bundan kurtulmak için her yolu denedim xp cdsi taktım sürücü gözükmüyor falan dedi sebeb boot olarak ayarlanmış 5gb disk norton partitionu yükledim silmek için silemedim ve 1 seneidr vista kullanmak zorunda kaldım ama senin fikrin aklıma yattı bende deniyecem siilmeyi :)

yashale

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Vistadan kurtulmak istiyorsan gidip yetkili servisinin başına ekşimen lazım, mırın kırın yaparlar kesin ama israrlı olursan sonuç alabilirsin diye düşünüyorum..

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Laptop ları hiç sevmem mobil mobil nereye kadar yakında mobil olarak wc ihtiyaçlarımızı karşılayabilecez mesela aynı zamanda yürürkende yapabilecez tövbe tövbee :D

amiga.os

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya allah aşkına herşeyi de vista üzerine atmayın arkadaşlar, arkadaşımızın sorunuyla vista kullanmasının ne alakası var?

cankarlo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim makina canavar gibi çalşıyordu.. ne yaptıysa o lanet program yaptı.. partitionları birbirine karıştırdı.. bende alt+f10 yapınca.. kitlendi kaldi makina...

kral_arthur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vista daysa bende de aynı sorunu yaşadım format at tekrardan :)

ben başka kurtulusunu bulamadım