Arkadaşlar itiraf ediyorum!

Bu konuyu okuyanlar

Turk3434

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaslar simdi ben sinava hazirlaniom fakat kardesim durduk yere odaya girip beni odadan cikarip pc de video izliyor. Benden daha 4 yaş kucuk. Sanki ablam oldu. Çare söyler misiniz?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Hiç bir çare bulamadıysan bilgisayarı bozmuş gibi yap. Suçlu o olsun. Hdd diski çıkar mesela, veya sata kablosunu çıkar... Sınav çok ama çok önemlidir, ben olsam bilgisayarı gerçekten bile bozabilirdim.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Arkadaslar simdi ben sinava hazirlaniom fakat kardesim durduk yere odaya girip beni odadan cikarip pc de video izliyor. Benden daha 4 yaş kucuk. Sanki ablam oldu. Çare söyler misiniz?
benim küçük kardeşim de öyle 8 yaşında ama sen monitörün kablosunu çek ne yaptın diye o kalkınca ve ailene söyle laf duyarsa bak bakalım bir daha geçiyor mu zaten ailen yaptırmaz sınavlar bitene kadar sonra ben yaptım diye bilgisayararın kapağını açıp kaparsın işin olduğu zaman geceleri yap ki kardeşin anlamasın

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Kardeşine telefonu felan ver o onunla oynasın sende kulaklık tak onun sesini duymamak için sen ders çalış

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930

Anlaşmaya bak günün belli saatleri o kullanır diğer saatte de sen kullanırsın.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,767
Şiddet gösterisi yapma. Sende PC`yi odadan çıkar ve kendin odada sınavına hazırlan.

Videoya bakıp bakıp Bir gün sıkılacak zaten.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Şiddet gösterisi yapma. Sende PC`yi odadan çıkar ve kendin odada sınavına hazırlan.

Videoya bakıp bakıp Bir gün sıkılacak zaten.
her zaman yeni içerik ürettikleri için sıkılmıyorlar bugün lol yarın cs go sonra gta V videoları izlerler yok spiderman şuraya gitti buraya geldi vs vs

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Arkadaşlar şimdi ben sınava hazırlanıyorum fakat kardeşim durduk yere odaya girip beni odadan çıkarıp PC'de video izliyor. Kendisi benden 4 yaş küçük. Sanki ablam oldu. Çare söyler misiniz?
Bilgisayarı salona çıkarın, sen de odanda sınavına hazırlanmaya devam edersin. :)

KiramenKatibin36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Ya Şu Ay Kardeşime Vuramam Ay Çok Narindir O 5-6 Yaşını Geçtikten Sonra Hayvan Gibi Değil Onun Ne Sert Nede Yavaş Hissedeceği Bir Şekilde Vurmak Gerekir Bence Yüzüne Filan Değil Kalçasına Filan Vur Şakaymış Gibi Umarım Tavsiyem İşe Yarar