Arkadaşlar İphone Kulaklığım Bozuldu...

Bu konuyu okuyanlar

fatihqolat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar İphone 6 telefonumun kulaklığı bozuldu garantiye verirken telefonu da yolluyor muyuz yada nasıl işliyor daha önce hiç kulaklık garantiye vermedim ???

Osnmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende iphone 6 kullanıyorum şuan cihazım garantide ben sadece cihazı götürdüm pupa bilişime verdim aksesuar vs vermedim bence sadeceKULAKLIGI VERMEN YETERLİ OLACAKTIR

fatihqolat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
bende iphone 6 kullanıyorum şuan cihazım garantide ben sadece cihazı götürdüm pupa bilişime verdim aksesuar vs vermedim bence sadeceKULAKLIGI VERMEN YETERLİ OLACAKTIR
teşekkürler yanıtın için yarın aldığım turkcell bayine gidecem

Osnmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bulundugun ilde pupa yada apple store varsa oraya gitmeni tavsiye ederim ben cihazımı mediamarkt tan aldım pupaya gittim daha seri hizmet oluyor

fatihqolat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
pupa appstore fln yok hatay iskenderundayım gidecek tek yer aldığım turkcell bayi bu arada kaç gün sürüyor garanti

Mr.uniquechild

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar İphone 6 telefonumun kulaklığı bozuldu garantiye verirken telefonu da yolluyor muyuz yada nasıl işliyor daha önce hiç kulaklık garantiye vermedim ???

Apple Zorlu veya Akasya Store götür.Direk yenisini veriyorlar.Telefonuda götürmene gerek vardı bilmem ama biz kulaklık götürdüğümüzde telefonada bakmak istemişlerdi :rolleyes: Nedenini anlamadım ? Sesi az geldiğini görünce yenisini verdiler.