Arkadaşlar dolar 6.46 olmuş düşünceleriniz neler

Bu konuyu okuyanlar

emirhan5632

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Benim düşüncem bütün ticaret olmadığı sürece düzelecek gibi durmuyor

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,913
Düzelirde ne zaman düzelir? Bir kulak arkası kaldı ondan sonra düzelir.

BerkerK

Asistan
Reaksiyon puanı
44
InşAllah zamanında ne zorluklarla kurtardığımız vatanımızı şimdide bir olup, el ele verip kurtara biliriz. Allah sonumuzu hâyır etsin.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Dolar konusundan bügün kaç tane açıldı ben bilmiyorum sayısını konu endex i daha fazla :)

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Kaç tane konu açılırsa açılsın tabiki açılacak ev geçindirmeyen geçim sıkıntısı çekmeyen doları sadece elektronik (pc, telefon vs.) şeyleri almak için zannedenlerin bu dolar sohbetlerinden sıkılmaya hakkı yok.

Ve çoğunluğun yanlış bildiği doğru şudur kim dolar tüm dünyada artıyor bu ülkemizle alakalı değil diyorsa bilinki yalan söylüyor.

Doların arttığı felan yok!
Türk lirası değer kaybediyor hemde sadece dolar ve euroya karşı değil tüm dünya para birimlerine karşı değer kaybediyor buna suriye lirasıda dahil.

Reaksiyon puanı
5,171
Kaç tane konu açılırsa açılsın tabiki açılacak ev geçindirmeyen geçim sıkıntısı çekmeyen doları sadece elektronik (pc, telefon vs.) şeyleri almak için zannedenlerin bu dolar sohbetlerinden sıkılmaya hakkı yok.

Ve çoğunluğun yanlış bildiği doğru şudur kim dolar tüm dünyada artıyor bu ülkemizle alakalı değil diyorsa bilinki yalan söylüyor.

Türk lirası değer kaybediyor hemde sadece dolar ve euroya karşı değil tüm dünya para birimlerine karşı değer kaybediyor buna suriye lirasıda dahil.
Yeni konu açılarak uzay mekiği keşfedilmiyor. Sizin için bilmem ama benim için hayat hala devam ediyor.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356

Açılan konularda farklı bir içerik, haber yok ki; bu konulara girdiğinde aynı/birebir yada benzer yorumları okuyorsun. Bunun bize ne faydası var ki!

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Girme okuma derim bende o zaman sana, bırakta millet içini bari döksün.
Sadece bu gibi konulara girip okuyanların mı derdi var sanıyorsunuz?
Bakın bakalım forumda kaç mesajım var doları, ekonominin durumunu eleştiren.
Hem, millet derdini dökmeden dursun da demedim ben!
"girme, okuma" deme gücünü nereden alıyorsunuz?

Reaksiyon puanı
10,324
Amerika sade Türkiyeye değil, bütün dünyaya savaş açmış durumda. Bu savaşı kazanamayacak, insanlığa bunca zulmeden bu kahrolası canavar er-geç kaybedecek, yıkılacak ve insanlık rahat bir nefes alacak inşaallah. Ama elbet bunun sancıları, sonuçları da herkes için biraz acılı olacağı aşikardır.

Reaksiyon puanı
10,324
An itibariyle dolar 5.950'ye gerilemiş durumda. Umarım biz bu savaşı kazanacağız. Eğer bu kez de ayakta kalmayı başarabilirsek bu kahpe canavarın son bilek zorlamasıydı. Uzun yıllardır bütün uluslara bilek büktüren bu aşağılık vampir sanırım ilk kez bu denli bir sert kayaya çarpmış olacak. FETÖ piçiyle başaramadığını dolar ile denedi, bütün gücüyle yüklendi hala da buna devam ediyor. Yıkılmadık, yıkılmayacağız ve kazanacağız bi iznillah.