Arkadaşlar arabayla ilgili en en en ince detaya kadar herşeyi ögrenmek istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Dhxdbdbbd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar ben araba kullaniyorum ama mal gibi hic birşeyu bilmiyom bugün sizden en kolay en anlasılabilir şekilde arabayi anlamanizi isticem ama hersey yani beygir devir vites sase yakit hangisi daha iyi dizel benzinli arac sürme farki iste fren türu karbon nedir devirle vites iliskisi arkadaslar hersryi ögrenmek istiyom iste jant kalinligi e 5 otoban nedir hiz siniri nedir jant buyuklugu beygir nedir nerede yazar tork nedir nerede yazar direksiyon türu karbon ne ise yarar mitor yagi ne ise yarar yakit ne ise yarar yan8 herseyi iste sase uzunlugu falan oluyomus yan8 hersey rüzgsrlik ne ise yarsr yakit istasyonjnda nereye gitmeliyim nereye gireceğime nereden bilebilirim lastik basıncı neye göre kaç olmali en iyi araba hangisidir yolda gidende araba bozulursa genellikle ne olur ne yapmaliyim nasıl sürmeliyim rs nedir e ise yarar yakit tasarrufu nasil yapsilir trikar kayisi nedir bakimi ne zaman nerede ne kadar süreyle yapmam gerekir neler deusir ne kadar tutar arkadaslar hersryi ögrenmek istiyorum aracimi en iyi şekilde ve herseyi biliyor sekilde kullanmak istiyorum en ufak bir bilgi enim iç8n altin değerindedir yakitin markasina göre araban8n sesimi ne deisiyomus herseyi ögreek istiyorum en ufak ayrintisina kadar arkadaşlar bide en basit dille anlatmanizi istiyorum yan8 biraz cahil8m beygir tork nedir nerde yazar onu bile bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Burdan o kadar detaylı anlatacak kişi bulamassınız hepsini teker teker araştırırsanız çok daha fazla detaylı öğrenmiş olursunuz.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Trolümüsün? Devir be vites ilişkisini bilmeden nasıl ehliyet alabildin? Daha doğrusu ehliyetin var mı?