Arkadaşıma Kafa Atıp Kafasını Yardım

Bu konuyu okuyanlar

KiramenKatibin36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Bir Hortlatıyım İyi Yapmışsın Keşke Yumruk Tekme Ataydın Ben Anneme Küfür Etti Diye Hayatımdaki Nerdeyse En Önemli Kişilerden Birini Çıkardım Boş Ver İyi Yapmışsın

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Eğer durduk yere küfür etmişse yarıp içini açsaydın daha iyiydi

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Beyler,bugün okulda bi çocuk anneme küfür etti,bende o şere..ize kafa attım.Çocuk 10-15 dk yerden kalkamadı.Sonra disipline gittim.Sizce değermi yaptığım?Bence değer hatta o i.e az bile.
Gerek yok ya tamam biraz pi.lik var herhalde çocukta ama çok sert vurma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayatım boyunca salon dışında 1 kez kavga etmişimdir. Senın gibi bişey yaşadım bende ama nişanlıma atıldı böyle bir ve o gün haddinden fazla sinirliyidim. Sonuç 3 kişinin 1 i çenesine attığım yumruk yüzünden bilincini kaybedip kafasını yere vurdu zaten diğerlerinide o anın siniriyle nasıl bir fiziksel güç uyguladıysam sakinleştiğimde polis arabasındaydım. Uzun lafın kısası ben bile sakinliğimi bozup bunu yaptıysan seninde ellerine sağlık kardeşim. Ben senın yerinde olsam o disiplin cezasını veren hocalarıda döver okuldan temelli atılırdım. Madem bir şeye başladın devamınıda getirseydin. O okulun zaten sana hayır getireceği yok böyle bir durum karşısında aldıgı karar ortada. Fakat bir işe başlayacaksan sonunu göze almalısın. Benim hala mahkemem var çünkü :D
Sakin ol şampiyon :D