Arkada uygulama açıkken ses gelmeme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

AvailableKill

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi bilgisayarı aldığımdan beri yakamdan düşmeyen bi sorunu sizlere anlatıcam. İnşallah biriniz derdime derman olur :/

Şimdi biraz karışık olay ama sonuna kadar okursanız anlarsınız.

Örnek vererek anlatıyım, Skype açıkken CS'ye giriyorum her şey hoş güzel. Sonra ALT+TAB yapıyorum Media Player, Youtube gibi ses gerektiren sitelere girdiğimde ses gelmiyor.
2.örnek, Bu sefer Skype yerine Teamspeak var. TeamSpeak açıkken CS'ye girdiğimde CS'nin sesi gelmiyor. Şöyle bir şey keşfettim ki eğer Teamspeakten ses gelirse ( yani işte Teamspeak'teki arkadaşım konuşur veya Teamspeak'ten herhangi bir ses (disconnect sesi vs. ) Bu sefer CS'nin sesi geliyor. Ama yine ALT TAB yaptığımda Youtube-Mediaplayer gibi programlardan ses gelmiyor. Çok sıkıldım artık çok!

Kulaklıkla alakası yok. G430 kullanıyordum aynı sorun vardı. Şimdi G35 kullanıyorum.

Bu ses sorunu yüzünden format attım ama yine değişmedi.(Aynı yazılımları yükledım.)

CS'le alakası yok her oyunda var.
Eğer hoparlor etkınlestırılı ıse YouTube vs. Sesı hoparlorden gelıyor. Devre dışı bırakınca hıç gelmıyor.
Yayın açarken sıkıntı. Youtube girerken sıkıntı. Onu yaparken sıkıntı. Bunu yaparken sıkıntı. Artık cidden bıktım.
Olayı kısaca ozetlemek gerekırse; herhangı bı uygulama açıkken dıger ıstedıgım uygulamadan ses almam ıcın arkada acık olan uygulamadan ses cıkması lazım.