Arka cam

Bu konuyu okuyanlar

Dobby

Asistan
Reaksiyon puanı
74
iPhone 8 plus telefonumun arka camı biraz kasadan ayrılmış bunu yaptırmak için Apple servis ne kadar ister

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Pil ve ekran konusunda Apple sitesinde fiyat bilgisi veriyor ama geri kalanı yok, biz bilemeyiz, Apple'ı ara.

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
74157

Ayrıntı için Apple Destek’ten bilgi almanızı öneririm...

Dobby

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Servise gönderdim hiçbir bilgi vermeden kulanıcı hatası diyerek geri yolladılar fiyat bilgisinide vermediler

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Telefonun bahsettiğiniz kısmını görsel olarak atabilir misiniz? Ayrıca “App Store” uygulamasından “Apple Destek” uygulamasını indirerek oradan müşteri hizmetlerine ulaşabilir fiyatları alabilirsiniz. Bana çok yardımcı olmuşlardı.. umarım size de yardımları dokunur.:)

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Servise gönderdim hiçbir bilgi vermeden kulanıcı hatası diyerek geri yolladılar fiyat bilgisinide vermediler
Zaten kullanıcı hatası büyük ihitimalle. Sorunun bir fotoğrafını atsanız daha iyi olur. Siz Apple ile görüşün servis sizin şu an muhattabınız değil ilk Apple sonra servis.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 74157
Ayrıntı için Apple Destek’ten bilgi almanızı öneririm...
Bu ekran fiyatları, cam değil ki

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Zaten kullanıcı hatası büyük ihitimalle. Sorunun bir fotoğrafını atsanız daha iyi olur. Siz Apple ile görüşün servis sizin şu an muhattabınız değil ilk Apple sonra servis.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ekran fiyatları, cam değil ki
Arda Bey, cam fiyatlandırması olmadığını biliyorum. Sadece ben Apple’ın attığı fiyatlandırmayı iletmek istedim. Ayrıca da ayrıntı için Apple Destek’ten bilgi almanız gerektiğini ilettim.

Son mesajlar