Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

satli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bende bir davetiye alabilirmiyim.
[email protected] . Elimde turktorrent için 1 davetiye var onuda özelden yazan ilk kişiye verebilirim.

chuqluck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar arena-tr ya da turknova davetiyesi olan var mı ?
Bende davetiye karşılığında bitturk davetiyesi paylaşabilirim...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

DM den iletişimi rica ederim.

sagokafkefkasva

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
turktorrent.cc davetiyesi gönderene arena-tr veya bitturk davetiyesi yollayabilirim.
[email protected]Ekli dosyayı görüntüle 14268

Ekli dosyayı görüntüle 14268
Ekli dosyayı görüntüle 14268
D3axWVf.png

chuqluck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
DM den iletişimi rica ederim.Merhaba arkadaşlar arena-tr ya da turknova davetiyesi olan var mı ?
DM den iletişimi rica ederim.

satli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

sagokafkefkasva

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
turktorrent var bende kardeşim arena- tr ile değişebiliriz . [email protected]

teşekkürler dostum. Başka bir aradaş yolladı. ona arena-tr davetiyesi yolladım. ama turk torrent'i pek beğenmedim. hatta başka bir arkadaş davetiye karşılığı komple turktorrent hesabını vermeyi teklif etti :) haklı tabi arena-tr 100 kat daha iyi. turktorrent'te her torrentte 0.6 ratio zorunluluğu varmış ve istersen 1 yıl seed'de kal 5 torrente 0.6'yı tutturamadın mı hit-run'dan banlanıyorsun. Saçmalıktan başka birşey değil. içerik olarak ta diğerlerine göre zayıf. ttnet hızıyla kullanmak imkansız. Bana arena, hdturk ve tora fazlasıyla yetiyordu zaten, bitturk ve turknova hesabımı bile kullanmıyordum. bunu da meraktan istemiştim. bunu da beğenmedim kullanmayacağım. Davetiyeni başkasına yollayabilirsin. Ama yine de sana arena-tr davetiyesi yolladım. mail adresini kontrol et. 3 davetiyemden 2'si gitti 1 davetiyem kaldı o da ne olur olmaz ben de kalsın :)

satli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler dostum. Başka bir aradaş yolladı. ona arena-tr davetiyesi yolladım. ama turk torrent'i pek beğenmedim. hatta başka bir arkadaş davetiye karşılığı komple turktorrent hesabını vermeyi teklif etti :) haklı tabi arena-tr 100 kat daha iyi. turktorrent'te her torrentte 0.6 ratio zorunluluğu varmış ve istersen 1 yıl seed'de kal 5 torrente 0.6'yı tutturamadın mı hit-run'dan banlanıyorsun. Saçmalıktan başka birşey değil. içerik olarak ta diğerlerine göre zayıf. ttnet hızıyla kullanmak imkansız. Bana arena, hdturk ve tora fazlasıyla yetiyordu zaten, bitturk ve turknova hesabımı bile kullanmıyordum. bunu da meraktan istemiştim. bunu da beğenmedim kullanmayacağım. Davetiyeni başkasına yollayabilirsin. Ama yine de sana arena-tr davetiyesi yolladım. mail adresini kontrol et. 3 davetiyemden 2'si gitti 1 davetiyem kaldı o da ne olur olmaz ben de kalsın :)

Çok tşk ama hala davetiye gelmemiş . :(

sagokafkefkasva

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok tşk ama hala davetiye gelmemiş . :(

ben de şimdi yazacaktım. Kimse boşuna davetiye istemesin arkadaşlar site sorunluymuş. Başka davet ettiğim arkadaşlara da gitmemiş. Şimdi admine sordum sitede sorun var. mailleri çoğu gitmiyor dedi. facebook sayfasından isteyin gönderirler dedi.

drKf3i2.png

sNuFtK8.png

şimdi iptal edip davetiyeleri tekrar gönderdim. spam mailleri de kontrol et belki oraya gelmiştir. eğer yine gelmemişse facebook adresinden yaz onlara. Firesword'un davet ettiğini ama mailin gelmediğini söyle. davet edildiğine dair resmi de gösterebilirsin onlara. davetiye verirler büyük ihtimalle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...