Arda Turan'dan Fenerbahçe kampı açıklaması

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Arda Turan'dan Fenerbahçe kampı açıklaması

esh9581_2.jpg

Arda Turan, Fenerbahçe Basketbol takımının kampını ziyaret etmesiyle ilgili ilginç açıklamalar yaptı.

A.Madrid'de forma giyen Arda Turan BeyazTV Beyaz Futbol programından Ertem Şener ile yaptığı telefon görüşmesinde Fenerbahçe Basketbol takımının kampını ziyaret etmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

TÜRK MİLLİ TAKIMININ KAPTANIYIM

Arda Turan "Oğuz Savaş benim sınıf arkadaşım, Ömer abiyle beraber tatil yaptık yıllarca. Bir de yani hiç bir şey olmasa da ben burda aynı zamanda Türk Milli takımının kaptanı olarak bulunuyorum Madrid'de.

METİN OKTAY FENERBAHÇE FORMASI GİYMİŞTİ

Ülkemizin hangi takımı gelirse onun kampına giderim. Ben buraya gelenöğrencilere bile yardımcı oluyorum. Herkese yardımcı olmaya çalışıyorum. Onlara bir hoş geldiniz demekte bir şey yok. Herkes söyler Metin Oktay jübilesinde Fenerbahçe forması giydi diye. Oraya gittiğim insanlarda benim ne kadar Galatasaraylı olduğumu biliyorlar. Bunda birşey yok ki.

KONUŞANLARIN HEPSİ CAHİL

Ben zaten Galatasaraylının gösterdiği örnek davranışı gösteriyorum. Tamam ülkemizde yine yapalım yine tartışalım yine olsun ama yurt dışına çıktığımızda artık bu işleri bırakmamız lazım. Bizim böyle destek vermemiz lazım ki, ülke daha ileriye gitsin. Bunun üzerinde konuşulacak birşey yok. Bunu söyleyen insanlar cahil insanlardır. Bunlara cevap vermeye bile gerek yok. Zaten Maçı kaybettik bunları hiç düşünmemek lazım" dedi.

Kaynak

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Yaş aldıkça karakteri oturuyor Arda'nın doğru yolda. :)

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
METİN OKTAY FENERBAHÇE FORMASI GİYMİŞTİ
daha ne desin.

storm61

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
adam bir pro. daha ne olsun