Aralıklarla Kendiliğinden Açılan Site Yardım!

panix35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başlıkta da belirttiğim gibi pc açık iken kendi kendine chrome sayfası acılıyor bu olay bugün başladı kardeşim internetten birşey indirmiş ondan sonra başladı sorun açtığı site şu

HOŞGELDİN BONUSU

Pc duruyo duruyo kendi kendine bunu açıyo hatta şöyle bişey vardı
поиск@mail.ru falan yazıyor varsayılan tarayıcı diyor arkadaşlar lütfen yardım edin nedir bu pcde tarama yaptım chrome sildim tekrar yükledim yok sorunu çözemedim bi yardım edin format atmak istemiyorum.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,164
Kullandığınız web tarayıcısına Adguard veya uBlock origin adlı reklam engelleme eklentilerini kurun.Malwarebytes AntiMalware adlı programı indirin,kurun ve bilgisayarınızı taratın.Peerblock adlı ufak ama etkili programı indirebiliyorsanız indirin ve kurun.(indirebiliyorsanız diyorum çünkü bazı sitelerde indirilemiyor).Adwcleaner adlı programı indirin taratın.Hitman Pro adlı programı indirip bilgisayarınızı taratın.Bunlar da olmazsa Emsisoft AntiMalware adlı programı indirin ve bilgisayarınızı taratın.Bunların hepsini denediğinizde sorun yine devam ederse kullandığınız web tarayıcısını(Google Chrome,Opera,Mozilla Firefox vb.) silin ve yeniden bir web tarayıcısı indirip kullanın.İnşallah sorununuz çözülür.Başka sorunuz olursa yazabilirsiniz.İyi günler.

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
adcleaner bu sorunu çözer. sonra bilgisayara restart istiyor, atın tamamdır.

panix35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorun çözüldü artik açmıyor teşekkür ederim

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
Başlıkta da belirttiğim gibi pc açık iken kendi kendine chrome sayfası acılıyor bu olay bugün başladı kardeşim internetten birşey indirmiş ondan sonra başladı sorun açtığı site şu

HOŞGELDİN BONUSU

Pc duruyo duruyo kendi kendine bunu açıyo hatta şöyle bişey vardı
поиск@mail.ru falan yazıyor varsayılan tarayıcı diyor arkadaşlar lütfen yardım edin nedir bu pcde tarama yaptım chrome sildim tekrar yükledim yok sorunu çözemedim bi yardım edin format atmak istemiyorum.

Malware Bytes indir sil bende 243 tehditi sildi eskiyken bendede değişiyodu biyere tıklayınca reklam açılıyo ben yaptım olmuyo artık he bide o başlangıç sayfasını değiştiren virüs minikvirüs dosyayönetisinden silmiştim bikere ismi APPAZNORS.EXE değiştiriyo bide APPAZNORS un reklam virüsüde varmış