AppleKutusu.com güvenli mi?

Bu konuyu okuyanlar

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
ben iphone 6s alacaktım 64gb olanı son anda vaz geçip Redmi Note 6 Pro aldım, mutluyum. Güvenemedim cevap gelmeyince

6s zaten alınmaz konu açsaydın yardımcı olurduk ama redmi note 6pro da güzel model hayırlı olsun. İptal edebiliyormusun?

dozkanbjk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
applekutusu.com beş para etmez bir site. Sakın birşey almayın. Beni zarara soktular.

dozkanbjk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Detaylandırır mısınız?
Ürünü satın almadan önce iletişime geçtim, 2 kez ürün için teyit aldım. Sonra siparişi geçtim (6.700TL).
Yarım saat sonra aradılar. Ürünü başkası almak istiyor size çok cazip bir teklifimiz var dediler, teklifi dinledim, benim aldığım üründen daha düşük özellikte ve 100 TL indirim yapacaklarmış kabul etmedim. 10 dk sonra tekrar aradılar aldığınız üründe klavye yok dediler, halbuki satın almadan önce 2 kez teyit ettirdim, ürünün ilanında da klavye ile beraber verilecektir yazıyor, fotoğraflarda da var. Ürünü bana satmamak için ellerinden geleni yaptılar. Herkes hata yapar paranızı iade edelim diyorlar. Bu kadar umursamazlar yani. Ben onlara parayı nakit olarak eft ettim, dövizimi bozdurdum eksi bakiyeden borç harç çektim tamamladım parayı. Sonuç=0
Hem vaktimi çaldırlar hemde zarar ettim.

Apple servis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, Applekutusunda müşterisi temsilcisi olarak duruma cvp vermek ihtiyacı duydum. Almak istediğiniz ürün ipad pro (gen3)12.9” wifi+ cellular modelidir, 18 ay turkıye garantılı 6700₺ sıfır gibi temizlıkteki cihaz fiyatıdır.Cihazın apple fiyatı 8399₺ dir, Ürün İlanda ipad pro ve klavyeli kılıf (ikinci el 900₺ , sıfır apple fiyatı 1450₺ ) resimlendirilmiş ikisi ayrı fiyatlara satılıyor ,yanında hediye edilmiyor. Kızmaya gerek yok.Bu konuda haksızlık etmeyin lütfen, ödemesini yapmış oldugunuz ürünün klawye gibi bir yanlış anlaşılmadan dolayı paranız iade edildi(!!çalınmadı aynı saatte iade edildi).Kitle imha sikahı gibi YOK EDİCİ bir mesaj ile dolaşamayın çünki her firmanın kendıne göre katma değer kazandıran işleri ve personeli var, ELEŞTİREBİLİRSİNİZ!

Son düzenleme:

CryptoDeveloper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar, yeni 2 adet 14 aldım sorunsuz elime ulaştı. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

kerem183719

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar merhaba aranız da apple kutusundan alışveriş yapan telefon satın alan varmı ? Ne kadar güvenilir kapı da ödeme seçeneği sadece istanbul yapabildiklerini söylüyorlar. Bildiğiniz gibi Hakkı Alkan iphone 8 tanıtımın da apple kutusu aracılığı ile tedarik ettiklerini söyledi. Sizin düşünceleriniz ne yardımcı olurmusunuz lütfen. Gönül rahatlığı ile telefon satın alabilirmiyiz ?
Hakki abi bir ara da istanbulbilisimin reklamini yapiyordu...