Apple’ın Öğrenci İndirimi Kampanyasından Yararlarmak İstiyorum

Bu konuyu okuyanlar

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
D88C2CC5-A9B4-4702-AEF3-F31F3E940F9E.png
Tercihleri yaptım, sonuçları bekliyorum artık. Üniversite kazanırsam Apple’ın Üniversite öğrencileri için uyguladığı indirimden faydalanmak istiyorum. Nasıl faydalanacağım hakkında bilgi sahibi olan, daha önce kullanmış olan var mı?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
Geçen öğretim üyesi arkadaşım yararlanmış, 2 Adet iPad Pro aldı yanında maşallah bir sürü ürün vermişler. :)

SelimBa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ekli dosyayı görüntüle 47420Tercihleri yaptım, sonuçları bekliyorum artık. Üniversite kazanırsam Apple’ın Üniversite öğrencileri için uyguladığı indirimden faydalanmak istiyorum. Nasıl faydalanacağım hakkında bilgi sahibi olan, daha önce kullanmış olan var mı?
Kampanya Ekim sonuna kadar devam edecekmiş Mağazadan dediler. Sorduğum da

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Ben tercihimi iPad den yana kullanırdım

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Kampanya Ekim sonuna kadar devam edecekmiş Mağazadan dediler. Sorduğum da

Taksitlerin azaltılması sebebiyle oradan alamadım maalesef. 3 taksitte mac alınmazdı. Vatan'dan MacBook Air aldım eski nesil olanından, pişman değilim.

SelimBa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Taksitlerin azaltılması sebebiyle oradan alamadım maalesef. 3 taksitte mac alınmazdı. Vatan'dan MacBook Air aldım eski nesil olanından, pişman değilim.
Apple herzaman bir adım öndedir. Eğer ben de satabilirsem satmayı düşünüyorum. Çok soğudum çünkü. Bir aylık bilgisayar bir yıllık kasko antivirüs programı ile aldığım fiyata alıcı bulabilirsem böyle yapmaya niyetim var. Bilgisayarın hayırlı olsun bu arada..

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Apple herzaman bir adım öndedir. Eğer ben de satabilirsem satmayı düşünüyorum. Çok soğudum çünkü. Bir aylık bilgisayar bir yıllık kasko antivirüs programı ile aldığım fiyata alıcı bulabilirsem böyle yapmaya niyetim var. Bilgisayarın hayırlı olsun bu arada..

Teşekkür ederim, ben iPhone, Apple Watch ve AppleTV kullandığım için hepsinden genel anlamda memnunum çok uyumlu çalışıyorlar.