Apple'dan telefonlara zam.

Bu konuyu okuyanlar

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Sadece apple.com'da o kadar pahalı. Ayrıca genel iphonelar için öyle dedim. Ve herkese fanboy demeyi borakmalısın. Biri sana somsong fonboy dese hoşuna gider mi? İos kapalı kaynak kodlu, androidlerde virüs kolay bulaşır ama iosta öylr değil.
Ayrıca sen istiyorsun ki applea hep kötü diyelim. Apple iyi denilince fanboy mu olunuyor? Güneş geçmiş demek. Gece güneş he. Anladım. :D
Hepsi buradada 7000 tl vatanda 7500 tl bunlar az fiyatlar değil bu fiyatları bitek benmi yadırgadım anlamadım.Benim iosla miosla derdim yok nolmuş yani fanboy dediysem biri bana fanboy dese şahsen ben mutlu olurdum:DZam geldiğinde hava aydınlık ve güneşliydi yani en azından burası öyleydi

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yahu sanane be kardeşim sanane? Alan fiyatından mi alıyor sanıyorsun?
Stabilite, Kolay Arayüz Vs. Özelliklerinden alıyor iPhone alan adam sizin gibi donanım özelliklerine bakarak almaz iOS Olduğu Için Alır Zamanında android yerlerde sürünürken Apple At Kosturuyordu ne çabuk unuttunuz o günleri..!
Sakin ol istersen neden bu kadar sinir yaptın evet alan sırf havasından alıyor en azından ülkemizde durum böyle.Geçmişe mazi geleceğe niyazi derler şuanda s9 lar note 8 ler iphone x e takla attırır

Son düzenleme:

mutalvar34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
apple ruyasi bundan sonra bitti benim icin 7000 telefona mi verilir xiami bakariz artik

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Şimdi düğün mevsimi. Geline hediye olarak en pahalısı hangisi ise o alınır. Cimrilik mevsimi değil.

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Aslında X kullanıcıları eski telefonlarını satıp seneye 2.500₺ para koyarak alabilirler ama sıfırdan almak isteyen 7.500₺ verecek sıfırdan almak isteyen lütfen almasın yazık o paraya o paraya uludağ da bi hafta kayak yapılır

CerDown

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Fiyatlar her yerde güncellendi. Geçmiş olsun. 1 hafta öncesinde peşin 5600’e aldığım cihaz şuan en kötü 7000 TL. Allahtan erken davrandık.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
YgNbNk.jpg

bu daha gerçekçi oluyor artık...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,309
Çok pahalı olduğu için tercih etmiyorum. Yoksa deneyim paylaşmak için alırdım.

Reaksiyon puanı
892
Çok pahalı olduğu için tercih etmiyorum. Yoksa deneyim paylaşmak için alırdım.
Aynen çok pahalandı benim 2700e aldığım 6s 3399₺ oldu (ki bence o cihaza 2700₺ bile fazlaydı).İphone almanın mantığı şuanlık yok ama zaman ne getirir bilemeyiz.Bu arada telefonu satamayacağım ikinci ele daha zam yok.Aman neyse 6s de iyi zaten.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Artık ne alırsanız alın zarar etmiyorsunuz. Çünkü illa zam sırası sizin aldığınız o şeyede geliyor. Elektronik aletler, ev, araba vs vs.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Hepsiburada'da zam geldiğini görmemiştim.

Reaksiyon puanı
892
Hepsiburadadan alın iphoneları eğer alacaksınız.8 plus 5100 küsür X ise 6799₺ evet bu fiyata alınmaz ama yine de mağazalardan iyidir.

8 plus belki alınabilir ama X den uzak durmanızı öneririm,overrated bir ürün.

Son düzenleme:

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Ayfon alamadık, ülke batıyor, kurtaran yok mu?

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Yahu sanane be kardeşim sanane? Alan fiyatından mi alıyor sanıyorsun?
Stabilite, Kolay Arayüz Vs. Özelliklerinden alıyor iPhone alan adam sizin gibi donanım özelliklerine bakarak almaz iOS Olduğu Için Alır Zamanında android yerlerde sürünürken Apple At Kosturuyordu ne çabuk unuttunuz o günleri..!
Ne sananesi var bu işin ne bananesi siz gereksiz yere saçma sapan şeylere para verdikçe bu adamlar kuduruyor.Yok stabiliteymiş ios 11 de iphone 7 nin haline de stabilite desene iphone 6 lara lafın var mı stabiliteymiş.Kolay arayüzmüş android te o arayüzü kaç kere yapıp yapıp bozarsın senin haberin var mı.Android sürünürken evet s5 e kadar öyleydi ama şu an apple ın bir avantajı yok.10.yıla özel atletli trafik lambası çıkarttılar onda bile hızlı şarj çıkmadı sadece kablosu 129 tl idi şimdi kaç bilmiyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Evet abi ama şu da var 3399₺ 6s 4199₺7 5199₺ 8 de aşırı zam yani.Mesela samsung akıllılık yaptı az zam yaptı,samsungun kendi mağazasında modeller 200 300₺ zam yedi (s8 ve s9)apple ilk başta küçük bir zam yapsaydı bu kadar tepki vermezdim.Bu arada X e de 7500₺ vermek de enayilik olur,yarı fiyatından daha azına zenfone 5z varken.

Haklıymışsın abi,ben de böyle düşünüyordum dediğim çıktı.Allah sonumuzu hayır etsin.
X ile XZ Premiumu deneyimleyenlerin hepsi XZ Premiumu ovuyor ve bu cihaz 2600 TL olay bu kadar basit.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aynen öyle kardeşim Samsung’a da bugün zam geldi millet Apple ile Samsung’u suçluyor ama asıl suçlu ₺$
S9 Plus hepsi buradada 4300 TL, Samsung mağazasında 5500 TL Samsung 300 TL zam yaptı. Hala X alınır, X daha iyi diyen benim gözümde enayidir fanboydur

En ucuz X şuan 6500 ve ustu

5200e var bir yerde o da stok bitince biter

Son düzenleyen moderatör: