Apple Watch'da Güç Tasarruf Modu Olabilir

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

montezuma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet , Shiftdelete.net yazar Ender Ozturk'un yaptigi haberi elestirdigim yoruma koydugu sansurle gozumden dustu.. Yorumu sabah yazdim bu arada.. Sakin demeyin bana , daha incelemedik..

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Saatin 1 gun dayanmadığı söyleniyor 3-4 gun imkansız.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yazar Ender bana sunu soylesin: Hangi akilli saat var 3 gun pil omru olan? Alinti haber yapiyor ,icnine millet Samsung , Apple kavgasi yapsin diye gaz veriyor.. Ender kusura bakma ama yemedik.. BU arada Shiftdelete , benim bu konu hakkinda ki sitede yaptigim ikinci yorumumuda tas koydu sanirim.. Eger birinci ve ikinci yorumumda yayinlanmaz ve siz bana gerekceli bir aciklama yapmaz iseniz , bende baska mecralarda bu konuyu tartismaya acacagim.

montezuma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazar Ender bana sunu soylesin: Hangi akilli saat var 3 gun pil omru olan? Alinti haber yapiyor ,icine millet Samsung , Apple kavgasi yapsin diye gaz veriyor.. Ender kusura bakma ama yemedik..
BU arada Shiftdelete , benim bu konu hakkinda ki sitede yaptigim ikinci yorumumuda tas koydu sanirim.. Eger birinci ve ikinci yorumumda yayinlanmaz ve siz bana gerekceli bir aciklama yapmaz iseniz , bende baska mecralarda bu konuyu tartismaya acacagim.