Apple Watch Kayış

Bu konuyu okuyanlar

İPhsevdalısı6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Merhaba Apple Watch series 1 saatim için yeni kayış almak istiyorum.Kasanın rengi Gold.Hangi kayışları önerirsiniz spor loop ve silikon olarak.Renk açısından uyumlu birşeyler arıyorum.sağolun şimdiden.

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
Merhaba Apple Watch series 1 saatim için yeni kayış almak istiyorum.Kasanın rengi Gold.Hangi kayışları önerirsiniz spor loop ve silikon olarak.Renk açısından uyumlu birşeyler arıyorum.sağolun şimdiden.

Öncelikle kayışlarınızı Apple'ın sitesinden dilediğiniz gibi her şeyi seçip uyumlu bir hale getirip saat üzerinde nasıl göründüğüne bakabilirsiniz. Kayış satın almak istiyorsanız size tavsiyem Apple'dan almayın. Çünkü gerçekten gereksiz bir fiyat abartısı var. O yüzden AliExpress'ten alın derim. Apple'ın sitesinden modeli rengini beğenip daha sonra AliExpress'ten aratıp beğendiğiniz modeli en fazla 1-2 Dolar civarına satın alırsınız çokta memnun kalacağınızı düşünüyorum.

İPhsevdalısı6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Aliexpress ile kötü tecrübelerim olmuştu diğer siparişlerimde.Amazondan bulabilir miyim dediğininiz gibi kayışlar ?

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
Aliexpress ile kötü tecrübelerim olmuştu diğer siparişlerimde.Amazondan bulabilir miyim dediğininiz gibi kayışlar ?

Amazon'da o fiyatlara bilmiyorum da, ben arkadaşım için istedim hiç bir sorun olmadı 1 ay içinde elime ulaştı ve hepsi ayrı ayrı paketindeydi hiç bir zarar da görmemişti. Alırken satıcının puanına o ürünle ilgili yapılan yorumlara kaç sipariş verildiğine göre satın almalısınız. Onun dışında satın alırsanız zaten kötü tecrübeler yaşarsınız. Bu sadece AliExpress'le ilgili değil, her sitede bu sorun yaşanabilir.

İPhsevdalısı6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Çok sağolun.Bir de hangi fiyat aralığı daha kaliteli ürünler sunar kayışlar için ?

Emin Mammadov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Konu dışı ola bilir ama bir sorum var. Saatinize ekran koruyucu kullanıyormusunuz? Kullanmıyorsanız her hangi bir çizik falan varmı?

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
Konu dışı ola bilir ama bir sorum var. Saatinize ekran koruyucu kullanıyormusunuz? Kullanmıyorsanız her hangi bir çizik falan varmı?

Bence gerek yok koruyucu kullanmaya ama kullanmazsanız çizikler oluşur. Sert bir darbe alırsa çizikler büyüyedebilir.