Apple Watch Hızlı Başlayacak!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Apple Watch Hızlı Başlayacak!

Apple'ın merakla beklenen akıllı saatinin satışı Nisan ayında başlayacak. Cupertinolu şirketin lansman öncesi sipariş sayıları iddialı bir başlangıç hedefini ortaya koydu.

TheFame

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ellerinde patlayacak gibi gözüküyor
Fiyatlandırması da cabası :dirol:

monstearsoul

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bence ellerinda patlamaz satarlar ürettikleri kadar satarlar hemde çünkü güzel cihaz tasarımı gayet iyi ama bir moto 360 degil. Ellerinde patlarsa Türkiye gibi pazarlarda patlar fiyat politikasindan dolayi bu pazarlarada az sayida ürün sokarlar olur biter

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Apple boş ürün cıkarmaz akıllıntelefon bekleyenler appleın üretmesini bekliyor kapış kapış gidecektir

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Berbat.5 milyon zor satar.Forumda da bir arkadaşla iddaya girmiştik 10 milyonu geçemez diye.

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
iOS işletim sistemini kullananlar akıllı saat tercihi olarak bunu seçeceklerini düşünüyorum. Diğer iOS la uyumlu akıllı saatlerden yazılımsal olarak daha avantajlarda olacağını düşünüyorum. Ayrıca fiyat fazla önemli değil apple çoğu ürünü absürt fiyatla satılıyor buna rağmen talep çok fazla iyi veya kötü her türlü satacaktır diye düşünüyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben size bisey soyliyimmi apple watch sport ve watch cok fazla satacak 12,000,000 nu gecer

mehmetTOSHIBA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
6s ile gelecek olan watch'ı bekleyin çünkü o su geçirmez olur muhtemelen. Klasik apple stratejisi.