Apple Sürekli Ios'a Güncelleme Göndermesi İyi Mi?

Bu konuyu okuyanlar

Burak Özgen

Müdavim
Reaksiyon puanı
271
Sizce bir Apple kullananı olarak telefonlara sürekli güncelleme göndermesi iyi mi, yoksa senede 2-3 tane güncelleme vermesi mi?

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
Hayır hatta hiç iyi değil 2-3 tane yeter telefon kaldırmaz aynısını samsung yapsaydı ben şu an telefonsuz kalmıştım. ;)

Reaksiyon puanı
78
Sürekli güncel olması herzaman iyidir. Güvenlik açığı olmuyor. Telefona verdiğimiz paranın yarısı güncellemeye gidiyor. Hele güncel tutmasınlar bi ????

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
Sürekli güncel olması herzaman iyidir. Güvenlik açığı olmuyor. Telefona verdiğimiz paranın yarısı güncellemeye gidiyor. Hele güncel tutmasınlar bi ????
Ama telefon bunu kaldırmaz örneğin şu an bende galaxy ace var şimdi bu 2.3.6 zaten ağır çalışıyor 8.0'da telefon hafızası dolar ve telefon çalışamayacak hale gelebilir.

Reaksiyon puanı
78
@Kingchn123
Samsung yazılım yönünden berbat zaten. En son yeni çıkaracak telefonların yazılımını google ile ortak şekilde yapacaktı. Samsung zaten nerde gereksiz uygulama var onu koyuyor. Mesela Hangouts, Google+. Bunların her biri 100mb. Bir de güncelleme geliyor. Birdaha 110mb indir. Zaten güncelleme yönünden berbat olduğu için güncelleme sunmuyor. Ürettiği telefonuna güvenmiyor. General Mobile bile aklını kullanıp tüm telefonları Android One kapsamında çıkartıyor. Yazılımı Google yapıyor. 2 yıl da güncelleme garantisi veriyor. Aha GM 8 türkiyede ilk Android 9 u alan telefon olacak. Annemde S4 var. Batarya 2400mah. Benim eski iPhone 5 im 1440mah li telefonum ondan fazla dayanıyordu. Aradaki fark ne idi ? Yazılım!! Android stabil çalışmadığı için fazla tüketiyor.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Sürekli güncel tutması iyi en azından sorunlar bir an önce çözülüyor.

yilmazcanyigit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Sürekli güncel tutması her zaman iyidir. Yenilik ve stabilite için bu gerekli