Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

BJKolik

Profesör
Arkadaşlar Iphone 6S Plus kullanıyorum az evvel karşı tarafın sesi gelmediği gibi hiç bir uygulamanın bildirim sesleri çıkmıyor. Benim sesim karşı tarafa gidiyor ne yapmalıyım yardımcı olursanız iyi olacak.

İOS 11.4 güncellemesinden sonra bir sıfırlama yaptım ve bu sıfırlamadan sonra instagram ve bazı uygulamalarda hatalı konum sorunu yaşamaya başladım (istanbuldayım ama keşfette ankara veya konya hikayeleri çıkıyor). ayarlardan gizlilik > konum servislerine girdiğimde snapchat ve bazı uygulamaların konum ayarlarına ulaşabilirken instagramın konum ayarları yok. bu sorunu aşayan çözümünü bilen yardımcı olabilirmi ?

Merhabalar,
iPhone 6 Plus kullanıyorum.Fabrika ayarlarına döndürdüm açmaya çalışıyorum fakat ''etkinleştirme sunucusuna ulaşılamadığı için iphone'unuz etkinleştirilemedi.Etkinleştirmek için iphone'unuzu iTunes'a bağlamayı deneyin veya birkaç dakika sonra yeniden deneyin'' şeklinde bir yazı alıyorum.iTunes'a da bağladım,sim kartı da kontrol ettim. Wifi de bağladım kısacası tüm yolları denedim. Birkaç saat bekledim belki sunucudaki yoğunluk azalır diye ama açılmıyor. Ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olur musunuz ?

stat counter